„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 660 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 660 Kč
naše cena 699 Kč

UZDRAVTE SVOU MYSL, SVÉ TĚLO I SVÉ VZTAHY

A ŽIJTE ŽIVOT BEZ HRANIC

Léčba stresu, deprese, syndromu vyhoření, ... ostatní psychické potíže

Speciální program Marty Makaki Hašlarové na řešení psychických potíží a různých psychických stavů - především těžkého stresu, depresí,  syndromu vyhoření, úzkostí, vyčerpání, příjmu potravy, pokusu sebevraždy aj. - je mimořádný a zcela odlišný od všech jiných po celé ČR. Výsledky s ním jsou vynikající! Je za stálé přítomnosti specialistky. Na zvládání svých problémů můžete zvolit buď terapeutický intenzivní pobyt , několikahodinovou návštěvu či jen konzultaci. Forma léčebného intenzivního pobytu bude pro Vás přesně nastavena po domluvě a probíhá v přírodě na Staré myslivně na jihu Čech. Svým potížím můžete také předejít preventivním programem nebo některým mimořádným speciálně zaměřeným pobytem.

 

Psychosomatika a alternativní léčba onemocnění

Cílem programu pro zlepšení zdraví při psychosomatických potížích nebo při ztrátě dobrého fyzického zdraví je zaměřit se na využití sebeléčebných mechanizmů každého z nás a aktivně podpořit léčbu zdraví. Protože až 90% potíží vytváří stres, jednou částí programu se zaměřujeme na jeho zvládnutí  pomocí Self péče©. Naučíte se využívat různé techniky a metody. Na zdravotní stav se díváme jako na celek, tedy se zabýváme psychikou, výživou, pohybem, u  těžších onemocnění je zakomponována i spirituální péče. Najdete programy pro ženy trpícími gynekologickými problémy, především endiometrózou, osoby s kardiovaskulárním, imunitním, metabolickým nebo hormonálním, onkologickým onemocněním aj. Zvláštní částí je poúrazová péče, kde self péčí pomáháme významně zkrátit období rekonvalescence.

 

Léčba bolestí zad a pohybový aparát

Pohybový aparát řešíme jako celek. Díváme se tedy na bolesti a svalové nevyrovnalosti- dysbalance, jako na následek životního stylu- tedy bereme v úvahu zatížení vycházející z pracovní činnosti, navyklého pohybového stereotypu a dopadu stresu z psychické oblasti.  Specialitou je u nás léčba dětí např. skolióza a to i formou pobytu, kde je rodič naučen, jak děcku pomoci a rychleji upravit jeho stav.

 

Firemní péče, vzdělávání a koučink

Firemní péče je nastavena jak na jednotlivce, tak i na menší a větší skupiny. Specialitou je stres koučink managerů při lázeňském odpočinkovém pobytu. Pro skupiny jsou připraveny programy v péči o tělo, ozdravné pobyty a zážitkové team buildingy zaměřené na osobní rozvoj.

 

Dětská psychologie a psychosomatika, poruchy chování u dětí

Pro vaše děti mající psychické nebo fyzické potíže pomůžeme najít cestu poradenstvím, korekčními technikami, křížovým cvičením, zdravotním programem. Při poruchách učení a chování je vytvořen skvělý komplexní program.

 

Rodinná terapie a vztahy

Pro řešení svých partnerských potíží můžete zvolit konzultaci nebo přesně nastavený pobyt jen pro vás dva. Je používáno především partnerské poradenství a psychoterapie, s možností techniky konstelací.

 

Vzdělávání

Vzdělávání u nás tvoří velikou část a má několik směrů: Školící programy a kurzy pro odborníky v péči o tělo i duši;  vzdělávání pro učitele; vzdělávání zdravého životního stylu pro laickou veřejnost; osobnostní workshopy či koučinky.

 

 

Nutrabona Symba
probiotika s β-glukany
NUTRA BONA symba s probiotiky, prebiotiky, β-glukany, Saccharomyces boulardii a vitamínem D NUTRA BONA Symba s ß-glukany, to je spojení originální receptury, certifikovaných přírodních surovin a patentované technologie pro maximální účinnost. První varianta chutného koktejlu s obsahem živých probiotických kultur vznikla před 27 lety jako vůbec první český probiotický doplněk výživy. NUTRA BONA
běžná cena 764 Kč
naše cena 660 Kč

Nutrabona Symba
novinka
akce
top produkt

NTMzY