„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Výukový seminář pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2020

více zde

 Proběhlo připravuje se nový termín

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 660 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 699 Kč
naše cena 660 Kč

UZDRAVTE SVOU MYSL, SVÉ TĚLO I SVÉ VZTAHY

A ŽIJTE ŽIVOT BEZ HRANIC

Léčba stresu, deprese, syndromu vyhoření, ... ostatní psychické potíže

Speciální program Marty Makaki Hašlarové na řešení psychických potíží a různých psychických stavů - především těžkého stresu, depresí,  syndromu vyhoření, úzkostí, vyčerpání, příjmu potravy, pokusu sebevraždy aj. - je mimořádný a zcela odlišný od všech jiných po celé ČR. Výsledky s ním jsou vynikající! Je za stálé přítomnosti specialistky. Na zvládání svých problémů můžete zvolit buď terapeutický intenzivní pobyt , několikahodinovou návštěvu či jen konzultaci. Forma léčebného intenzivního pobytu bude pro Vás přesně nastavena po domluvě a probíhá v přírodě na Staré myslivně na jihu Čech. Svým potížím můžete také předejít preventivním programem nebo některým mimořádným speciálně zaměřeným pobytem.

 

Psychosomatika a alternativní léčba onemocnění

Cílem programu pro zlepšení zdraví při psychosomatických potížích nebo při ztrátě dobrého fyzického zdraví je zaměřit se na využití sebeléčebných mechanizmů každého z nás a aktivně podpořit léčbu zdraví. Protože až 90% potíží vytváří stres, jednou částí programu se zaměřujeme na jeho zvládnutí  pomocí Self péče©. Naučíte se využívat různé techniky a metody. Na zdravotní stav se díváme jako na celek, tedy se zabýváme psychikou, výživou, pohybem, u  těžších onemocnění je zakomponována i spirituální péče. Najdete programy pro ženy trpícími gynekologickými problémy, především endiometrózou, osoby s kardiovaskulárním, imunitním, metabolickým nebo hormonálním, onkologickým onemocněním aj. Zvláštní částí je poúrazová péče, kde self péčí pomáháme významně zkrátit období rekonvalescence.

 

Léčba bolestí zad a pohybový aparát

Pohybový aparát řešíme jako celek. Díváme se tedy na bolesti a svalové nevyrovnalosti- dysbalance, jako na následek životního stylu- tedy bereme v úvahu zatížení vycházející z pracovní činnosti, navyklého pohybového stereotypu a dopadu stresu z psychické oblasti.  Specialitou je u nás léčba dětí např. skolióza a to i formou pobytu, kde je rodič naučen, jak děcku pomoci a rychleji upravit jeho stav.

 

Firemní péče, vzdělávání a koučink

Firemní péče je nastavena jak na jednotlivce, tak i na menší a větší skupiny. Specialitou je stres koučink managerů při lázeňském odpočinkovém pobytu. Pro skupiny jsou připraveny programy v péči o tělo, ozdravné pobyty a zážitkové team buildingy zaměřené na osobní rozvoj.

 

Dětská psychologie a psychosomatika, poruchy chování u dětí

Pro vaše děti mající psychické nebo fyzické potíže pomůžeme najít cestu poradenstvím, korekčními technikami, křížovým cvičením, zdravotním programem. Při poruchách učení a chování je vytvořen skvělý komplexní program.

 

Rodinná terapie a vztahy

Pro řešení svých partnerských potíží můžete zvolit konzultaci nebo přesně nastavený pobyt jen pro vás dva. Je používáno především partnerské poradenství a psychoterapie, s možností techniky konstelací.

 

Vzdělávání

Vzdělávání u nás tvoří velikou část a má několik směrů: Školící programy a kurzy pro odborníky v péči o tělo i duši;  vzdělávání pro učitele; vzdělávání zdravého životního stylu pro laickou veřejnost; osobnostní workshopy či koučinky.

 

 

Nutrabona Symba
probiotika s β-glukany
NUTRA BONA symba s probiotiky, prebiotiky a β-glukany Lahodný koktejl s probiotiky, prebiotiky a beta-glukany přispívá k podpoře imunitního systému (kyselina listová, vitamíny B6, B12, C, měď a selen), přispívá k podpoře psychiky a nervové soustavy (B1, B2, B6, B12, biotin, niacin, draslík, měď, hořčík), podílí se na dobré kvalitě pleti a vlasů (B2, biotin, vitamín C, niacin), normální
běžná cena 764 Kč
naše cena 660 Kč

Nutrabona Symba
novinka
akce
top produkt

ZDBhY