Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl 

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

cvičení skupiny i individuály dle domluvy

 

Psychoterapie,

koučink,konzultace,                                                                                                         nácviky na uvolnění stresu ONLINE 

Termín objednejte telefonicky nebo mailem.

Probíhá telefonicky,Skype, Viber,Google,Messenger

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 671 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 671 Kč
naše cena 658 Kč

» SELF PÉČE
  • "Při řešení fyzických nemocí a potíží, vycházím z vlastního poznatku před 20.lety, když jsem si sama dokázala zastavit a zcela vyléčit těžké onemocnění a vycházím také ze 40.letého výzkumu profesora Mudr. Herberta Bensona, který mi vlastně jen vše vědecky objasnil a potvrdil. Tvrdím, že má léčba se neděla žádnými alternativními nebo snad šarlatánskými přístupy, ale zcela jasnými, logickými, konkrétními a vědecky dokazatelnými postupy, které jsem shrnula do Self péče."

 

 Co je SELF PÉČE Marty Makaki Hašlarové ©?  Je to doplněk ke konvenčním lékařským cestám(např. chirurgie, psychiatrie, gynekologie, léčiva a podobně). Vznikl z integrace těla a mysli, tedy z využití psychologie, fyziologie, pohybu, výživy a také víry k posílení přirozené léčivé schopnosti těla a mysli.

SELF péče obsahuje CARE DOVEDNOSTI- což jsou nástroje (různé techniky) Self péče a pomáhají vyrovnat se především se stresem i obnovit spokojenost a klid v každodenním životě

Sel péče © učí jedince jak převzít kontrolu nad jejich životy, používat vlastní léčivou sílu, jak snížit stres a jiné negativní chování a myšlení, a tím zachovat nebo obnovit zdraví.  Jde o nalezení vlastní cesty a způsobů, vyvolávajících fyziologický stav hlubokého klidu známý jako relaxační reakci. Například hluboké dýchání, jóga, tchikungová cvičení, antistresová cvičení, meditace, relaxační techniky, rituály aj. jsou způsoby, které vyvolávají tento stav klidu a naprostého uvolnění, při němž tělo nejen ukončuje stresovou reakci a eliminuje její dopady, ale spouští další samoléčebné účinky. Výzkum dokonce dokázal i změnu genů.

Pravidelný trénink technik self- péče je i dle dlouholetého výzkumu Dr. Herberta Bensona účinná léčba širokého spektra poruch souvisejících se stresem. Více ZDE.  

Můžete si vybrat sami techniky, které Vás oslovují nebo si nechat přesně nastavit celý program Self péče.

Cena celého individuálního programu je dle náročnosti volby terapií.

    731 101 180    martamakaki@seznam.cz

 Pobyt Self- péče:

ŘEŠTE STRES MIMOŘÁDNĚ JINAK.

Během pobytu s tímto programem projdete programem self péče. Naučíte se  self-care dovednosti, které vám pomohou vyrovnat se stresem i obnovit pohodu a zdraví v každodenním životě. Program dokáže významně snížit příznaky jako je úzkost, bolest, nespavost a únava, deprese, gastro poruchy, chronické bolesti, únavový syndrom, úzkostné paniky, migrény, premenstruální syndrom, hormonální poruchy a jiné zdravotní přidružené potíže.

Během pobytu probíhají nácviky a konzultace především na téma stresu, jeho dopadu na zdraví, aktivního zvládání a jeho zvládnutí.

Jedná se o komplexní postup, tedy program vede nejen ke zlepšení zdravotního stavu, ale i k produktivnějšímu a spokojenějšímu přístupu k životu.

 .       Fyziologie stresu a jak to ovlivní vaše tělo

·        Self-péče strategie- jak snížit stres a zvýšit odolnost

·        Vyvolání relaxační odezvy a zvolení vhodných technik pro individuální  využití

·        Snadné způsoby, jak snížit nebo zastavit stres, vyvolávající myšlenky  a   emoční reakce

·        Dechové techniky zaměřené na stres a zdravotní potíže žen

·        Pohybové doprovodné aktivity a výživové poradenství

·        Individuální konzultace ( i psychoterapie, konstelace aj)

 

NjI3O