Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl 

Suchdol nad Lužnicí - Alšova 498 

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

cvičení skupiny i individuály dle domluvy

 

Psychoterapie,

koučink,konzultace,                                                                                                         nácviky na uvolnění stresu ONLINE 

Termín objednejte telefonicky nebo mailem.

Probíhá telefonicky,Skype, Viber,Google,Messenger

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 671 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 671 Kč
naše cena 658 Kč

» VÝŽIVA

 

 

Nezbytnou součástí péče o sebe je zcela jistě i správná výživa. Ta má také významný dopad na osobní pohodu a zdraví.

 
Výběr stravy a způsob její konzumace je u některých zdravotních potíží opravdu prioritní.
 

To, co jíme, ovlivňuje naše energetické hladiny, naši náladu a naše celkové zdraví.  Optimalizací nejen toho, co jíme, ale jak jíme, může zabránit chronickým onemocněním  vedoucím k fyzické a emocionální pohodě. Zdravá strava nejen pomáhá lidem zůstat zdraví, ale také může zabránit progresi některých zdravotních problémů.

Jídlo by mělo být příjemným zážitkem, ne nutností. Příjemné prostředí a dostatek času společně s dobrou kvalitou potravin, kombinací i množstvím, by měl být styl našeho života.

Naše programy vždy počítají s nutností dosáhnout vyváženosti i ve stravování a výživě.

Náš způsob života, ale bohužel i již nezdravé přírodní prostředí si vynutili nutnost začít používat suplementy, které nám dodají patřičné živiny pro náš organismus. I tato oblast se bohužel stala honbou za ziskem víc než za kvalitou prodávaného.

Proto doporučuji přírodní vysoce kvalitní preparáty české firmy Nutrabony, která je letos na trhu právě 20 let a není jen distributorem, ale přímo výrobcem s vlastním vědeckým týmem. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte mě oslovit. Některé vaše potíže konzultuji přímo s Ing. Ludmilou Treutnerovou- naší přední odbornicí pro výživu nebo dokonce s Doc. Mudr. Lubomírem Kuželou, DrSc.- expertem ministerstva zdravotnictví pro oblast dietologie- odborným garantem Nutrabony.

PREPARÁTY V ESHOPU

Díky nové EU legislativě o potravinových doplňcích, jsme nuceni neuvádět pro vás důležité některé informace, i proto se ptejte.

VIDEA O PREPARÁTECH NUTRABONY:

PREPARÁTY  http://www.youtube.com/watch?v=pJrWLPhiOrg

O LECITINU  http://www.youtube.com/watch?v=j-o6I6Fh8Lo     

Doc.Mudr.L.Kužela DrSc o polynenasycených mastných kyselinách a lecitinu  http://www.youtube.com/watch?v=SeMp8UtK1B4

 

 DOPORUČUJI: Především v případě cukrovky můžete využít také poradenství Vaška Raisera www.nechci-cukrovku.cz

 

 

NTZmOGY4Mz