„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce,

instruktor zdravého pohybu

 

Praha 8 - Křižíkova 489/66

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

 

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

cvičení skupiny i individuály dle domluvy

 

Psychoterapie,

koučink,konzultace,                                                                                                         nácviky na uvolnění stresu ONLINE 

Termín objednejte telefonicky nebo mailem.

Probíhá telefonicky,Skype, Viber,Google,Messenger

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 671 Kč
naše cena 730 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 707 Kč
naše cena 789 Kč
naše cena 857 Kč

»
Terapeutická jóga a psychosomatika

Půl dne s terapeutickou jógou a výživným programem jógy pro psychosomatiku

vám umožní mimořádně snadno vnímat své tělo a navázat hluboký kontakt s   pocity i emocionálními reakcemi.

 

V tomto setkání se nejvíce zaměříme na dech a naše uzemnění- tedy nohy. Doplňující techniky nás vhodně přiblíží k psychosomatice těchto částí.

Terapeutickou jógu prolnou techniky jógy rozšiřující hlubší psychické schopnosti zaměřené na dosažení uvolnění mysli a přesunutí do pole vnímání a cítění.

 

 

Téma nohy je spjato se samostatností, sebejistotou i vůlí. Nohy nás také přivedou k psychické a fyzické rovnováze, kdy nám umožňují bezpečí v uvolnění a klid i pružnost v chování.

V provázanosti s dechem, který je vlastně klíčem k životu vytvoříme rovnováhu a stabilitu, oproštěnou od strachu, starostí, méněcennosti, depresí, pasivity, touhy apod, což jsou také témata psychosomatiky hrudníku.

Pracovní jógové setkání je vhodné pro všechny, koho nejen zajímá terapeutická jóga, jež posouvá rychle k vnímání sebe sama, odbourání myšlenek, vnitřní rovnováze a využívá se pro obnovení psychického nebo fyzického zdraví a stability, ale také pro ty, kteří se chtějí naučit techniky a metody pro uvolnění stresu, zklidnění;či kdo trpí psychosomatickým onemocněním. Tento program je opravdu velice vhodný pro všechny, kteří trpí snížením fyzického nebo psychického zdraví-např. astmatem a jinými plicními potížemi, potížemi se srdcem, depresivními a jinými psychickými stavy, sníženou imunitou, našly se potíže v hormonálním a metabolickém systému aj.

 

Kdy: tři termíny již proběhly. Neni vypsán právě další termín, ale pokud se chceš zúčastnit, dej o sobě vědět a nezávazně se přihlaš 
9.00 - 14.30h /poté je možné ještě vše dopovídat na obědě :-)

Cena: 1 050 Kč Praha; 900 Kč Stará myslivna

Kde: Stará myslivna Hrdlořezy, PSČ 378 06; Praha 1, Široká 65/14 (u stanice metra A Staroměstská)

       

 

POČET MÍST JE OMEZEN! Zajistěte si své místo včasným přihlášením.

 

Přihlášení: telefon 731101180, makaki@kouzelneleceni.cz

č.účtu: 1022348408 / 6100

 

Kurz vede: Marta Makaki Hašlarová
praxe: holistický kouč a psychoterapeut, specialista na léčbu stresu a jeho projevů na zdraví, psychosomatika, 22 let praxe trenér jógy a programu jógy, zdravotní cvičitel, bioenergetika
.

NzcyN