Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


»
Terapeutická jóga a psychosomatika

Půl dne s terapeutickou jógou a výživným programem jógy pro psychosomatiku

vám umožní mimořádně snadno vnímat své tělo a navázat hluboký kontakt s   pocity i emocionálními reakcemi.

 

V tomto setkání se nejvíce zaměříme na dech a naše uzemnění- tedy nohy. Doplňující techniky nás vhodně přiblíží k psychosomatice těchto částí.

Terapeutickou jógu prolnou techniky jógy rozšiřující hlubší psychické schopnosti zaměřené na dosažení uvolnění mysli a přesunutí do pole vnímání a cítění.

 

 

Téma nohy je spjato se samostatností, sebejistotou i vůlí. Nohy nás také přivedou k psychické a fyzické rovnováze, kdy nám umožňují bezpečí v uvolnění a klid i pružnost v chování.

V provázanosti s dechem, který je vlastně klíčem k životu vytvoříme rovnováhu a stabilitu, oproštěnou od strachu, starostí, méněcennosti, depresí, pasivity, touhy apod, což jsou také témata psychosomatiky hrudníku.

Pracovní jógové setkání je vhodné pro všechny, koho nejen zajímá terapeutická jóga, jež posouvá rychle k vnímání sebe sama, odbourání myšlenek, vnitřní rovnováze a využívá se pro obnovení psychického nebo fyzického zdraví a stability, ale také pro ty, kteří se chtějí naučit techniky a metody pro uvolnění stresu, zklidnění;či kdo trpí psychosomatickým onemocněním. Tento program je opravdu velice vhodný pro všechny, kteří trpí snížením fyzického nebo psychického zdraví-např. astmatem a jinými plicními potížemi, potížemi se srdcem, depresivními a jinými psychickými stavy, sníženou imunitou, našly se potíže v hormonálním a metabolickém systému aj.

 

Kdy: tři termíny již proběhly. Neni vypsán právě další termín, ale pokud se chceš zúčastnit, dej o sobě vědět a nezávazně se přihlaš 
9.00 - 14.30h /poté je možné ještě vše dopovídat na obědě :-)

Cena: 1 050 Kč Praha; 900 Kč Stará myslivna

Kde: Stará myslivna Hrdlořezy, PSČ 378 06; Praha 1, Široká 65/14 (u stanice metra A Staroměstská)

       

 

POČET MÍST JE OMEZEN! Zajistěte si své místo včasným přihlášením.

 

Přihlášení: telefon 731101180, makaki@kouzelneleceni.cz

č.účtu: 1022348408 / 6100

 

Kurz vede: Marta Makaki Hašlarová
praxe: holistický kouč a psychoterapeut, specialista na léčbu stresu a jeho projevů na zdraví, psychosomatika, 22 let praxe trenér jógy a programu jógy, zdravotní cvičitel, bioenergetika
.

MDY1M2