Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

Praha 8 - Křižíkova 489/66

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl 

Suchdol nad Lužnicí - Alšova 498 

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

cvičení skupiny i individuály dle domluvy

 

Psychoterapie,

koučink,konzultace,                                                                                                         nácviky na uvolnění stresu ONLINE 

Termín objednejte telefonicky nebo mailem.

Probíhá telefonicky,Skype, Viber,Google,Messenger

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 671 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 671 Kč
naše cena 658 Kč
naše cena 707 Kč

»
Antistresová masáž hlavy s akupresurou a aromaterapií

INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY

S AKUPRESUROU A AROMATERAPIÍ

Královna všech masáží.

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí, podrážděnosti a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Při jednorázovém využití dovede k maximální relaxaci a uvolnění stresu a napětí celého těla. Masáž hlavy spojená s akupresurou a aromaterapií je podpůrný léčebný prostředek ke zmírnění depresí, úzkosti, nespavosti, hučení v uších, bolesti hlavy a migrén, uvolnění očního napětí a zlepšení zraku.

Obnovuje se ale také pohyblivost krku a kloubů ramen, dochází k zlepšení koncentrace, stimulaci lymfatického systému, celkovému pročištění organismu od toxických látek, zvýšení imunity.

Speciální tahy s akupresurou s použitím přesně vybraných aromatických esenciálních olejů v obličejové části, ale i krku, přispívají nejen k vyhlazení a omlazení pokožky, ale také k působení na činnost vnitřních orgánů, uvolnění dýchacích cest a obličejových dutin, ulevení od astmatických potíží. Tedy podpoří dýchání, uvolní obličejové dutiny a odtok hlenů, usnadní vykašlávání, pomůže u průduškových problémech. U větších obtíží může být doplněno prohříváním.

 

Masáž kůže vlasové části hlavy také podporuje přísun krve k folikulům a tak se zlepšuje přísun živin potřebných ke zdravému růstu vlasů. Zachovává vlasům zdraví, lesk a sílu.

 

Celkově prastará indická masáž hlavy také zvaná Champi blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

V kombinaci s akupresurou a vybranou aromaterapií je to nejvhodnější ošetření psyché i těla v dnešní přetížené době pro své vynikající antistresové a léčebné účinky!

 

Jak se provádí:

Jedná se o ošetření krku, vrchní části zad, ramen a části paží, vlasové části hlavy, obličeje a uší.

Provádí se přes oblečení, v sedě v relaxačním křesle. Při využití ošetření krční páteře a ramen je prováděna olejem.

Vaše masáž bude provázet nejen vůně přesně pro vás vybraných éterických olejů, ale také bude doplněna hořícími svíčkami a příjemnou hudbou.

Přidané relaxace: Vyzkoušejte u zdravotních potíží jako je astma, bolesti hlavy, nespavost, deprese, poruchy trávení, vysoký tlak, kardio potíže a další zdravotní potíže přidat i svalovou, dechovou, orgánovou relaxaci nebo sugesci.

 

Ceník:

jednotlivé permanentka     5x permanentka     3x

40 min / 700 Kč                  2 500 Kč                   1 800 Kč

30 min / 500 Kč                  1 700 Kč                   2 000 Kč

S vedenou relaxací:

60 min / 1 000 Kč              3 500 Kč                   2 400 Kč

Klasická antistres masáž bez aroma i akupres. 30 min / 350 Kč

Ještě větší slevy mohou být poskytnuty pokud masáž bude jako přídavná terapie při komplexní léčbě stresu a úzkostí.

Darujte toto ošetření svým blízkým nebo zaměstnancům. Dárkový poukaz vám bude vystaven.

 

 

NjU5Zm