„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

PRACOVIŠTĚ:

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"POBYT PRO ŽENY"

Víkendový pobyt v Třeboni s TECHNIKOU PELVICORE, DÝCHÁNÍM, STRES PROGRAMEM, SEBEVĚDOMÁ KOMUNIKACE-vzdělávacím blokem a dalším.

více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2018

více zde

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

TIP měsíce - DETOXIKACE

Informace  ZDE

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZVÝHODNĚNO

naše cena 699 Kč

PÉČE U NÁS

PROSÍM O STRPENÍ, CELÝ WEB SE PRÁVĚ UPRAVUJE DO PŘEHLEDNĚJŠÍ PODOBY

Na zvládnutí všech Vašich potíží  ucelený program s holistickým přístupem.

 

Je to mimořádně účinná a ověřená cesta, kterou si vrátíte své fyzické nebo psychické zdraví. Dochází k mimořádně rychlému ústupu potíží, velice znatelnému zlepšení až naprostému vyléčení.

 

 • Získáváte nástroje pro návrat a udržování zdraví a prevenci na celý život.
 • Rozvíjíte se osobnostně, nacházíte své sebevědomí a vlastní sílu.
 • Vyřešíte celou řadu mentálních, emocionálních, sociálních a duchovních vlivů, které ovlivňují Vaše zdraví a pohodu.
 • Budete umět dál dobře čelit životním problémům a vybudujete si psychickou odolnost.  Dokážete zvládat účinně stresové situace.
 • Zlepší se Vaše veškeré vztahy a především se naučíte respektovat své potřeby, přijímat se a mít se rád/a.

 

Jednotlivá zaměření:

 • Psychické stavy – stres, deprese, generalizované úzkostné poruchy, mánie, fóbie, neurózy, syndrom vyhoření, strachy (ze smrti, z nemoci, o život aj.), úzkosti, obavy, nespavost, plačtivost, nervozita, přecitlivěost, doprovázející somatické stavy jako např. špatné vidění, třes, tiky, závratě apod., jiné obtíže. Možná se už Vaše psychika z různých důvodů rozsypala, stojíte na pokraji úplného zhroucení, bráníte se užívání antidepresiv nebo Vám stejně nepomáhají, zvažujete pobyt na psychiatrii, ale stále ještě hledáte řešení.
 • Poruchy příjmu potravy – obezita, bulimie, anorexie
 • Psychosomatické potíže – zdravotní obtíže, kde nebyla často lékaři nalezena ani příčina a nebo je za zdravotním stavem především psychika. Psychiku najdeme ale za 70% všech fyzických onemocnění, tedy můžou zde být i již diagnostikované doprovodné fyzické obtíže
 • Somatické stavy – gynekologie (cysty, myomy, endometrióza, záněty aj.), imunitní systém, pohybový aparát (bolesti, výhřezy, osteoporóza, artritida aj.), migrény a jiné chronické bolesti, kardiovaskulární potíže (hypertenze aj.), gastrointestinální potíže (zácpa, funkční obtíže orgánů, záněty apod.), diabetes, astma, nádorová onemocnění (ve všech stádiích), endokrinní, hormonální, metabolické potíže aj.
 • Podpora konvenční léčby - chcete aktivně podpořit klasickou medicínskou léčbu vašeho onemocnění, potřebujete najít svou vitalitu a zdraví
 • Zvolení nekonvenční léčby - rozhodli jste se z jakéhokoli důvodu vstoupit do Vaší léčby a léčit se a pečovat o sebe nekonvenčním způsobem
 • Strach ze smrti , spirituální krize , sebevraždy
 • Všechny další obtíže -  například vztahy pracovní, rodinné, partnerské, výchovné nebo poruchy chování a učení u dětí.

 

Naučíte se především zacházet se sebou tak, že získáte nástroje, které budou postupně vše zmírňovat a ukončovat a pomohou Vám po celý život.

Program Vám pomůže porozumět vašim potížím, onemocnění, poznat souvislosti, odhalí příčinu vašich stavů. Opustíte  tendence myšlení i chování, kterými se vlastně poškozujete a uvolníte chování vedoucí ke zdraví, vitalitě, osobní spokojenosti, radosti, otevřenosti, sebejistotě i úspěchu. Naučíte se spouštět v těle a mysli samouzdravující mechanismy.

 

Jak a kde :

Zvolit můžete tři místa:

Starou myslivnu Hrdlořezy/Suchdol nad Lužnicí (zde i pobyty)

Tábor – v centru Regenerace (v historickém centru)

Praha 1 – v centru Šestý smysl (Široká 65/14)

 

Způsob:

Konzultace jednotlivé

Návštěva několikahodinová

Pobyt

 

Způsoby práce a terapie či metody jsou popsány zde

 

Nevíte co by bylo pro Vás nejlepší, napište mi nebo zavolejte, najdeme nejvhodnější cestu.

NWI3N