„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Výukový seminář pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2020

více zde

 Proběhlo připravuje se nový termín

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 660 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 660 Kč
naše cena 699 Kč

»
RADOST ZE ŽIVOTA

RADOST ZE ŽIVOTA

pobytový program v Třeboni


 

 pro nastartování úspěšné změny v

chování k sobě - podpoře klidné mysli a zdraví.

 

Uklidníte svou mysl, uvolníte stres, vrátíte tělo do zdravé rovnováhy, podpoříte sebedůvěru, optimismus i pozitivní myšlení.

 

Víkend kdy absolutně zrelaxujete a naučíte se jednoduše techniky pro zlepšení psychického a fyzického zdraví v běžném životě.
Jóga a zdravotní cvičení, výuka dechu pro určité situace a správné relaxace, autosugesce, meditace, pozitivní přístup,... to jsou velice silné nástroje pro uvolnění stresu a napětí, zdolávání neodbytných myšlenek a dokáží posílit životní energii.
Vhodné pro absolutně každého a především u stresu, depresí a jiných psychických stavů, negativního myšlení, zdravotních potížích, potřebě změnit život.
Nová energie do vašeho života s vícesložkovým autorským programem v krásné Třeboni skvěle naladí na adventní období.  

O vícesložkovém programu se více dozvíte ZDE

 

Termíny:

16- 18. listopadu 2018

 

 Smyslem tohoto programu je poznat radost ze života, která jde u nitra člověka a dokáže měnit psychiku, zdravotní stav, vztahy i pohled na svůj život.

 

 

Program je připraven pro ženy i muže s jakoukoli diagnózou, stavem, potíží a potřebou. Zejména proto , že kromě skvělého odpočinku při pobytové formě si udělají „čas na sebe“ a utřídí myšlenky, zdokonalí schopnosti zvládat stres, vyčistit si mysl a především naučit se jednoduše jak obnovovat psychickou pohodu a zdraví.

Zajistíme, že dokonale vypnete a přitom se začne obnovovat zdraví- psychické i fyzické. Dokonce zajistíme, abyste to uměli udělat i po odjezdu od nás. To je tajemství dokonalosti opravdu fungujícího programu .

Uvidíte znatelné zlepšení ve vaší náladě, myšlení, koncentraci, schopnosti spát, uvolnit se a celkově zkvalitnit váš život. Vaše energie, vyrovnanost i sebejistota se zvětší.

 

V ceně:

  • Ubytování v krásných prostorných dvoulůžkových apartmánech
  • Polopenze/bohaté snídaně-bufet, druhé jídlo servírované-výběr ze 4 možností
  • Káva, čaj počas programu
  • Autorský program Body Mind Medicine v trvání cca 12-15h
  • Champi-antistresová masáž s aromaoleji
  • Večerní Rituál smyslů

 

Program obsahuje praktické nácviky a prožitkové části, přednáškové bloky, diskuzní bloky. Ale také

osobní čas pro procházky kouzelnou podzimní Třeboní, kávu v některé z kavárniček a jiné aktivity.

 

 

Pohodu a potřebnou důvěru zajistí neformální prostředí

i neformální způsob vedení programu vytvářející uvolněné

přátelské prostředí rodinného typu.

 

 Stres program Self péče

- Dechová terapie

- Vybrané relaxační techniky

- Vybrané meditační techniky

- Vybraná jógová terapie

Seznámení s využitím autosugesce a atohypnózy využitelných

pro zdraví, uvolnění mysli aj.

Pohybová terapie- terapeutická jóga, technika Pelvicore, jógaball,

čínské cviky pro zdraví, pohyb a cvičení v přírodě

Bioenergetika – práce s tělem

Vzdělávací bloky - pozitivní přístup, optimismus, sebedůvěra

 

Na vyžádání je možné ve volném čase doplnit i osobní konzultace/koučink. Také je možné zajistit lázeňské procedury v Bertiných lázních /dle jejich nabídky/ nebo ve wellness místech Třeboně; lze zajistit i masáž na pokoj. Při přihlašování je nutné si potřebné vyžádat- především lázeňské procedury.

 

 

 
Vede holistický kouč a psychoterapeut, přední specialistka na stres, psychické potíže, psychosomatiku a pohyb. Autorka komplexního programu na stres „Self péče“ a projektu  Mind Body  Medicine - vícesložkových programů
Marta Makaki Hašlarová

  

Kde ?  

Penzion U Františka v nejkrásnější uličce Třeboně dýchající historií doby Rožmberků, je místo, které umí nadchnout i poskytnout láskyplné prostředí pro odpočinek. Citlivě rekonstruovaný dům přímo v centru a blízkosti Bertiných lázní, poskytne zázemí pro program i výchozí bod na procházky nejen městem, kouzelným zámeckým parkem, ale i pivovarskému náhonu, Zlaté stoce nebo k rybníkům Svět a Opatovický. https://www.penzionufrantiska.cz/

  

 

Trochu o některých částech programu:

„Self program“

to, co poničí nejen naše zdraví psychické a fyzické, co vytvoří špatné vztahy, neschopnost být soustředěný, činorodý, kreativní, pracovat v nejlepším výkonu, přinese vyčerpání i mnoho pláče, je stres! Dosáhnete absolutní uvolnění stresu pomocí Care technik. Naučíte se vědomě dýchat i jak si různým způsobem vedení dechu pomoci u různých potíží a při rúzných stavech, také se naučíte zvolit a provést správnou relaxační metodu, ukážeme si jak jednoduše meditovat i jak některé záležitosti převést jednoduše do síly rituálu a autosugesce. Ukážeme si antistresovou automasáž hlavy.

„Dechová terapie“

naučíte se jak opravdu vhodně a také správně dech využít pro to, abyste se uvolnili i z nejhorších psychických stavů, ale také léčili tělo nebo zvládli nervozitu, emoce, úzkost, vysoký tlak, bolesti zad aj. Dech opravdu mění psychiku, ale také metabolismus, hormonální činnost, imunitní systém, uvolňuje svaly, vylučování toxinů a tuků, .... podívejte se na více informací

„Autosugesce, autohypnoza“

ukážeme si základy u toho jakou moc má mysl a s jakou silou jsou mysl a tělo propojeny. Dozvíte se teoreticky, ale především prakticky vyzkoušíte, jak vše využít pro dobré zdraví, klidnou mysl a radostný živo. Pracovat budeme přesně podle potřeb účastníků.

"Technika Pelvicore" 

soubor cviků pro ženy každého věku a tělesných schopností zaměřených na trénink svalstva pánevního dna, břišního a zádového svalstva pomůže obnovit rovnováhu organismu a znovu nabýt kontrolu nad svým tělem. Metoda přispívá k obnově dobrého zdraví u žen. Jde o velice jednoduchý a přitom mocný program, který umí velice rychle vylepšit vzhled vašeho bříška, zlepšit držení těla, působit léčebně v oblasti urogenitální a dokonce vylepšit i sexuální život. Tedy budeme mimořádně zdravě tvarovat do plavek.

„Tato technika mě opravdu překvapila svou silou a rychlostí!“ uvedla k technice Marta Makaki

"Terapeutická jóga"

umožní mimořádně snadno vnímat své tělo a navázat hluboký kontakt s pocity i emocionálními reakcemi. Zvládnou ji všichni a tak jako vše bude přizpůsobena účastníkům.

 

„Rituál smyslů „

obřad vedený  pro posílení vašeho vnímání. Posiluje ženskou energii „jin“. Byl zvolen tento rituál pro zastavení se v času a bytí teď- v času přítomnosti. Všechny smysly budou zasaženy. Rozvířené esenciální vůně a zvuky posílí vnitřní klid společně se speciálně vedeným dýcháním a svalovou relaxací. V druhé části usedneš k bylinnému čajovému obřadu a posílíš čas teď.                         Něco o rituálech: Jedná se o přesně daný postup vedení meditativní relaxace pomocí dechu, vizuálních obrazů, svalového uvolnění, hudby, vibrací zvuku, použití esenciálních vůní přírodních olejů a balzámů, speciálního ošetření, akupresury, ale také čajových obřadů aj.

 

"Pozitivní myšlení, optimismus, sebedůvěra" 

vzdělávací programy vedené tak, aby došlo k posílení pozitivního smýšlení, posílení energie v optimismu i sebedůvěře je zcela logický  a nutný bod programu, neboť jen tak je možné člověka vyvést z nemoci, depresivního stavu, nepříznivého životního období

"Champi" – indická antistres masáž hlavy                                                                                                            neskutečně uvolňující masáž celé hlavy, ramen, krku a části zad.  

Více

 

Program navíc:

Vycházka podél rybníka Svět – procházet se kolem rybníka Svět je v Třeboni opravdu romantické, právě tak jako zajít si po procházce do kavárničky na kávu nebo si dát něco dobrého

Byli jste v krčmě u Kellyho? Jednu večeři nebo oběd můžeme zajistit tam, abyste se potkaly s dobou Rožmberskou a její krmí a bylo vám jasné, že Třeboň je opravdu historická nejen lázeňská.

Bazénový komplex v lázních Aurora

Prohlídka zámku? Je krásný a kde jinde se setkat s Petrem Vokem než v Třeboni na zámku.

Kulturní program Třeboně a jeho pamětihodnost


Stálá cena: 6 550,- Kč

Pro tento termín je cena zvýhodněna

3 850,- Kč

POUZE PRO OSM OSOB, proto neodkládejte přihlášení ani platbu pokud chcete program opravdu absolvovat

Přihlášení na telefonu +420/  731 101 180 nebo mailem makaki@kouzelneleceni.cz

Místo je plně rezervováno až po zaplacení.


Storno podmínky ubytování se řídí ubytovatelem                                                                                                                                                                                                        Storno podmínky programu:  do 30 dnů zpět 100 %, do 14 dnů předem 50 % poté storno 100 % . Po dohodě také možnost přesunutí na jiný termín nebo programy.

 

NThiNzFk