„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Výukový seminář pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2020

více zde

 Proběhlo připravuje se nový termín

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 660 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 660 Kč
naše cena 699 Kč

» PSYCHIKA

Deprese, stres, neurózy, úukost, mánie,fobie, úzkosti, obavy, aj.

Vaše psychika se z různých důvodů rozsypala, stojíte na pokraji úplného zhroucení, bráníte se užívání antidepresiv nebo Vám stejně nepomáhají, zvažujete pobyt na psychiatrii, ale stále ještě hledáte řešení? Trpíte hraniční poruchou se sebepoškozujícími sklony? Mám pro Vás dobrou zprávu .... Tohle spolu dokážeme dost rychle zvládnout!

Stále pláčete, jste nervózní a přecitlivělí, přestali jste žít plnohodnotný život, bez omezení?

Byly Vám lékařem diagnostikovány potíže jako deprese, neuróza, syndrom vyhoření,fóbie, mánie aj.?

Už nezvládáte řešit obtíže v partnerství, v práci, s dětmi?

Došli jste až na okraj a přemýšlíte o sebevraždě?

Trpíte sice ztrátou fyzického zdraví, ale vše je vlastně psychické? 

Nečekejte, až bude ještě hůř a začněte své potíže řešit včas.

Pokud je váš stav již opravdu hraniční, byla zde tedy hospitalizace, uvažujete o ní, vaše mysl je těžko ovladatelná, máte sebevražedné sklony – intenzivní terapeutický pobyt je zde mimořádně vhodný.

 

Program na řešení psychických potíží- především stresu, depresí, vyhoření, úzkostí a vyčerpání- je mimořádný a zcela odlišný od všech jiných po celé ČR. Výsledky s ním jsou vynikající! Vedle konzultací, koučinku nebo psychoterapie je přidávána Self péče expertky Marty Makaki Hašlarové. Je za její stálé přítomnosti a péče.

Forma léčebného pobytu, který je nejúčinnější, bude pro Vás přesně nastavena po domluvě a probíhá  v divoké přírodě Staré myslivny Hrdlořezy/Suchdol nad Lužnicí, některé pobyty jsou nastaveny také do hotelu Nemojanský mlýn u Vyškova.

 

Intenzivní terapeutický pobyt:

Denně přesně podle individuální potřeby probíhají tyto terapie:

 

 • psychoterapie, konzultace, koučink (výběr dle potřeby) a Self program:
 • dechová terapie
 • vybrané relaxační techniky
 • autosugesce, autohypnoza
 • práce s vnitřními obrazy a mentální techniky
 • zdravotní vnitřní cviky a práce s vnitřní energií
 • dle potřeby práce s dynamikou systémů- konstelace
 • tělesná cvičení – zdravotní, bioenergetické, jóga, antistresové aj.
 • bioenergetika nebo muzic body work
 • meditace
 • rituální terapie, artterapie, lesní terapie,  metoda mozkových okružních polí a další netradiční techniky
 • pracovní terapie

 

Doplňující procedury: antistresové masáže, léčebné energetické  masáže, léčitelské techniky – zharmonizování .

Vše je nastaveno expertkou Martou Makaki Hašlarovou po příjezdu a každý okamžik přesně přizpůsobováno.

Dobu pobytu si určujete sami dle vašich možností časových i finančních.  Vhodnou délku vám ale také poradí při popsání vašeho stavu.

 

KLIENT PROCHÁZÍ JEN TAKOVÝMI METODAMI TERAPIÍ, KTERÉ MU JSOU PŘÍJEMNÉ A PŘÍNOSNÉ – KTERÝM VĚŘÍ. NENÍ DO NIČEHO NUCEN A JE UČEN ROZPOZNAT CO OPRAVDU POTŘEBUJE V DANÝ OKAMŽIK.

Zaměření:

 • Psychické stavy – stres, deprese, mánie, neurózy, úzkosti, fóbie, syndrom vyhoření, únava, přecitlivělost, nejistota aj.
 • Poruchy příjmu potravy – obezita, bulimie, anorexie
 • Psychosomatické stavy
 • Somatické stavy – gynekologie (cysty, myomy, endometrióza, neplodnost), pohybový aparát, migrény, rakovina, kardiovaskulární potíže, chronické potíže, zažívací potíže, astma, ekzemy aj.
 • Strach ze smrti , spirituální krize , sebevraždy
 • Poruchy chování a učení u dětí, výchovné potíže
 • Pracovní, rodinné, partnerské potíže

Napište nebo zavolejte expertce a domluvte si pro sebe to nevhodnější

 

731 101 180
haslarovam@seznam.cz

makaki@kouzelneleceni.cz

 

 

JEDNORÁZOVÁ  KONZULTACE /také úvodní konzultace

Zvolte ji pokud se ocitáte v potíži, nebo situaci, kde zkonzultováním věci získáte uvolňující nadhled, zorientujete se v aktuálním problému (tedy si uvědomíte příčinu vyhrocené situace i jakým myšlením a chováním ji podporujete), zmapujete si možnosti vhodných řešení. Konzultace je pro někoho vhodná jako ověření si, zda může přijet na několik dnů pobytu nebo zda je vhodná změna terapeuta, metody apod.

Často se stává, že je ale dostačující pro vyřešení nejdůležitějších potíží, které klient vnímá.

 

TERAPIE   KONZULTACEMI / TERAPIE NA MÍRU

Jste v dost nepříjemné situaci, kde jednorázová konzultace není dostačující? Potřebujete získat nejen orientaci v problému, ale také vlastní odvahu a sebejistotu pro nová řešení? Potřebujete se naučit zvládat své vyhrocené stavy?

Pak jednorázová konzultace může přejít do několika následných konzultací, terapií -psychoterapie.

Psychoterapie pomůže nahlédnout hlouběji do potíží,  na sebezničující myšlenky, negativní a iracionální vnitřní přesvědčení, na vliv rodinného nebo pracovního prostředí na vývoj emocí, chování k sobě i ve vztazích aj.

 

 • Stres-Koučink pomůže vám vše uspořádat, vytvářet konkrétní kroky v životě, zváží příčiny stresu, nahlédne na vzorce podkopávající náladu, myšlení, chování, zdraví i kvalitu vizí. Nastaví komunikaci a nechá porozumět vnitřním a vnějším konfliktům, i lépe vyjádřit pocity a naučí efektivně zasáhnout. Je připraven především pro vedoucí zaměstnance firem a podnikatele a je vkládán i do firemní péče. Je možné vás i doprovázet u některých aktivit (stravování, porady, volný čas aj.) a pomoci vám nastavit jiný vhodnější způsob.

 

 • Zdravotní koučink často je propojen se stres koučinkem. Zde přesně nastavíme kroky alternativními technikami a terapiemi, které plně reagují na váš zdravotní stav a pomáhají opět nalézt vnitřní i vnější harmonii. Je často využíváno mentálních, dechových, rituálních technik, metoda mozkových okružních polí, výuka vyvolání hluboké relaxační mozkové odezvy, bionergetikou.

 

 • Spirituální koučink by se dal přeložit jako „návrat k sobě“. Využít ho může naprosto každý, aniž by trpěl výraznějšími problémy. Ale spiritualitu vždy upotřebíme u těžkých zdravoních problémů, velkých psychických potíží, umírání. Spiritualita je zde pojímána jako něco, co každý vnímá, že ho přesahuje a je neuchopitelné a přitom tuší, že má s „tím“ nějaké spojení. Spiritualita je částí každého z nás, ať chceme nebo nechceme a tímto koučinkem se natolik obnovuje, že osoba získává hluboký náhled na svůj život, porozumění a vrací si svou hlubokou vnitřní sílu, porozumění, přijetí a klid. Spirituální koučink je vhodný i pro majitele firem a podnikatele, kteří začali tušit, že i podnikání a prosperita jsou v propojení s hlubšími složkami.

 

Nepodceňujte stres !    

  Dlouhotrvající tlak, souběh některých "silných" a vlastně pro nás neuzavřených situací, jisté i dispozice k prožívání situací emotivněji a hůře, může odstartovat někdy až bleskově stavy, které se vám opravdu líbit nebudou a velice zhorší kvalitu vašeho života. Udělejte včas prevenci.Ta nejúčinnější je naučit se využívat správně dech. Měli byste se také naučit opravdu účinně relaxovat - tedy ale tak, kdy vnímáte v sobě hluboký vnitřní klid.

Program Self péče ©

  Na všech místech - Praha, Stará myslivna, hotel Nemojany v pobytech.
   Další možnosti: 

antistres pobyty

  / pokud není právě vypsaný, vyžádejte si, nebo požádejte o okamžité poslání informací, při vyvěšení na stránky
  Začněte s protistresovou péčí doma:

DVD  Jak správně dýchat a CD Dar relaxace jsou přesně to pravé, jak začít.

  DVD je natočené pro naprosté začátky a určitě pochopíte, jak dýchat, abyste se cítili stále svěží a klidní. CD obsahuje formulky pro úplné uvolnění svalů, mysli a opět i dechu - což vybuzuje v celém organismu hluboký klid.
  Můžete ho objednat jako onlline nebo ve formě hmotných nosičů.

ZDE INFO A OBJEDNÁVKA

MzE2ZG