Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


» REFERENCE

Reference - napsali o mně

Moc děkuji Martě za sebe a své pacienty, kterým pomohla  najít novou chuť do života. Vzpomínám na poslední pacientku, která zhroucená, jako poslední záchranu ode mne dostala kontakt na Martu. Měla nešťastný vztah, problémy s prací a kolegy, přítele v cizině a nevěděla jak dál. Navštívila mne v ordinaci pár měsíců po pobytu v lázničkách Staré myslivny. Krásná sebevědomá a šťastná. Přišla na vyšetření srdce v začátku těhotenství a radosti měla na rozdávání. Teprve u Marty pochopila, co dělá člověka šťastným. Díky moc za „kouzelné léčení“ a za MARTU 

MUDr.Věra Pihrtová - praktický lékař Ředitelka PULS, s.r.o.

 

Thumb_dejvice_9

Na doporučení mé manželky jsem se seznámil s prací Marty. Vyzkoušel jsem některé části antistresového programu. Příjemně mě překvapil citlivý a velice kamarádský přístup Marty. Její programy zaměřené na stres mohu opravdu doporučit. Jako gynekolog se potkávám se ženami, které mají v dnešní době opravdu příliš potíží především s psychikou a ta se samozřejmě odrazí do jejich zdravotního stavu. Je samozřejmé, že pokud se uklidní, léčba proběhne vždy lépe. Vím, že Marta sama u sebe by šla k lékaři jen v nevyhnutelné chvíli, ale u klientek nechává všechna rozhodnutí o způsobu léčby na klientce. Její způsob práce mohu doporučit i jako lékař a zdá se mi dostatečně vhodný a přínosný pro přidání k medicínské léčbě.

MUDr .Jaroslav Pihrt - Gynekolog, porodník Primář VŠ poliklinikySlužeb Kouzelné harmonie Marty Makaki využili pro své vrcholové zaměstnance Komerční banka, Raiffeisenbank, Český rozhlas, T-Argentit.s.r.o., Zentiva group a.s., Hilton Prague, Reus s.r.o., Mandarin Oriental aj.

Chápu, že služby v oblasti psychiky, jsou velice intimní povahy a těžko se o nich informuje dál, proto velice děkuji za případné reference.

Svým názorem na pobyt, služby nebo vzdělávání pomůžete jiným se rozhodnout a mně třeba něco i vylepšit.Ty nejkrásnější reference, nebo zprávy o Vás které opravdu povzbudí, přijdou třeba na zadní straně svatebního oznámení Smile To je od té pacientky, kterou odeslala lékařka Věra Pihrtová Když mi přijde takovýto email, chvíli sedím na židli a musím si vychutnávat ten příjemný pocit klidu a radosti z jeho obsahu.

Zveřejňuji ho, abych ostatní motivovala. Ti, kteří nevěří, že s panickou atakou, silnými úzkostmi, bezesnými nocemi nemohou nic bez léků a sami udělat. Věřte, paní Andrea není první, které je již dobře. Chvilku to trvalo, to samozřejmě. Nejdříve přijela na dva dny a poté jsme začaly vést několik konzultací po skypu. Psychoterapie, správně zvolené dýchání, pohyb, meditace a technika Léčebného kódu. Opravdová snaha klientky se brzy vyplatila. Paní Andrea podnikala a přestože svou práci předtím tolik milovala, jednoho dne už v ní vydržet nedokázala, bez doprovodu si již netroufla ani nakoupit, při hlídání vnoučete musel být přítomný i manžel, ze společenských setkání se začala omlouvat, bez prášku neusnula a jen se obávala, kdy přijde ten nejhorší stav. Je vám to někomu povědomé? Pak znovu opakuji, dá se z toho určitě dostat bez léků!"Dobrý den Marti,


řekla jsem si že Vám musím napsat,protože jsem se dlouho neozvala.

Neozvala jsem se proto,že se cítím fakt moc dobře. Po naší poslední konzultaci to ze mne nějak všechno spadlo a citím se fajn.
Pocity strachu se již skoro nedostavují, chodím nakupovat ( i sama do velkých supermarketů, tak jak jsem to měla dříve. I vnoučka jsem už hlídala bez problému sama a taky se mi zlepšil spánek a v práci jsem zase spokojená. Stále cvičím a medituji.

Chci Vám ještě jednou moc za všechno poděkovat a popřát krásné léto. Často na Vás vzpomínám.

Mějte se hezky Andrea z Moravy"

Týdenní pobyt intenzivní- deprese zamedikované psychiatrem, spojené s potížemi trávení, na nemocenské, s Janou- zdravotnicí:

"Chci ještě jednou poděkovat za čas strávený společně. Deprese to vzdala a já ne:-)Antidepresiva leží v šuplíku a čekají, až je odevzdám do lékárny, i když bych je raději spláchla nebo zakopala :-) každopádně je neužívám a jsem bez bolestí. Prášky na spaní taky nebaštím. Zato baštím jídlo, spíše se nacpávám:-) Se sestrou jedeme k moři, jsem za to nesmírně vděčná. Mám spoustu energie a tak zvelebuji, uklízím, dokonce tvořím podzimní dekoraci a baví mě to. Už mám i smlouvu do nové práce. Kamarádku inspiroval můj posun a jede za Tebou v listopadu, to je taky bezva. Takže díky sobě, Tobě a Bohu za vše. S láskou Tě objímám a přeji, ať myslivna vzkvétá a pomáhá Ti dál v Tvoji práci svým kouzlem. Jana"


 

Jsou reference, které mají v sobě ještě smutek, ale přitom jsou už cítit životem. A protože mnoho klientů se stává mými kamarády a přáteli dál, vím od Dušana, že tehdy myslel i na sebevraždu a nyní přestože na svou Alenku myslí, užívá života:

"Po smrti milované manželky jsem se dostal do životní situace, kdy jsem nevěděl jak dál a jak překonat smutek z jejího odchodu. Měl jsem sice kolem sebe úžasné děti, vnoučata a přátele, kteří mi pomáhali, ale přesto jsem byl „sám“.Cítil jsem, že potřebuji pomoc ještě od někoho jiného, psychologa, psychoterapeuta? Proto jsem začal hledat na internetu, kdo by mi mohl pomoci. Vnitřně jsem cítil, že potřebuji nějakou individuální terapii, ne skupinovou. 
Zadal jsem tedy pro vyhledávání klíčová slova: stres, deprese, pobyt. Hned na prvním místě jsem narazil na adresu www.kouzelnaharmonie.cz.
Paní Marta mi po seznámení s mými problémy nabídla 5. denní pobyt s individuálně sestaveným programem na stres, terapeutické konzultace a antistres masáže. K mému překvapení mi nabídla i doprovod do okolí Staré myslivny: rezervace Červené blato, Terezino údolí v Novohradských horách a prohlídku Třeboně s návštěvou solné jeskyně. 
Již první seznámení s Martou v rámci konzultace mě přesvědčilo, že jsem měl štěstí a vybral jsem si správně. Místo Stará myslivna má v sobě „tajuplnou“ pozitivní a uklidňující energii. Druhý den po cvičení jsme se vydali na kolech do Terezina údolí. Nejdříve jsem si říkal, jestli i toto je terapie, která mi má pomoci. Po několika km jsem si, ale začal uvědomovat, že zase jedu na kole, na kterém jsem tak rád jezdíval a při procházce údolím jsem si začal uvědomovat vůni lesa a louky, kvetoucích pěnišníků a zpěv ptáků. Další dny jsem se naučil, jak je důležité správně dýchat, relaxovat a základní cviky jogy a Chi-kung. „Volný“ čas jsme věnovali prohlídce Třeboně, okolních rašelinišť a přírodní rezervace Červené blato. Uvozovky u volného času jsou oprávněné, protože jsme měli hodně času na povídání na různá témata od historie Třeboně a Petra Voka, přes psychosomatiku, dětskou psychologii až po vyvolávání větru. :=) 
Nyní s odstupem času, můžu říci, že již mám zase chuť žít.
Upřímně doporučuji všem, kteří se nacházejí v podobných situacích jako já tj. po delším stresovém období nebo v hledání nové životní cesty individuálně sestavené terapeutické pobyty paní Martou.
Marto, děkuji Ti! Dušan Stehlík."


 


Na některé pobyty osobně nezapomenu pro mimořádně rychlé přenastavení mysli klienta a tedy jeho života. Stavy úzkosti a k nim přidružené somatické projevy jsou obvyklé : 

"K Martě Hašlarové  jsem poprvé přijela, na doporučení kolegyně, s kombinací problémů, které mi v té době komplikovaly už i běžný každodenní život. Nikdy neřešená kontinuální psychická zátěž u mne vyústila jednak v silné a téměř nepřetržité úzkosti a jednak v somatické problémy -  nejakutněji v oblasti plic a štítné žlázy. Po třídenním pobytu, kdy se mi Marta věnovala nepřetržitě 10 – 12 hodin denně, jsem odjížděla jako jiný člověk. Její terapie mi dala možnost nahlédnout sama na sebe jinýma očima a dostavila se úleva. Výsledek zpozoroval na první pohled i můj manžel - nejen, že jsem se cítila lépe uvnitř, ale vyzařovala jsem jinou energii i navenek.Protože jsem na sobě chtěla dále pracovat, k Martě jsem se několikrát, vždy na 2 – 3 dny, vrátila.  Mám malé dítě, proto jsem nevolila formu delšího pobytu, který bych viděla jako ideální (měla s ním předtím zkušenost i zmíněná kolegyně).Pobyt u Marty  Makaki mohu za sebe doporučit – kombinace její osobnosti, její terapie a neskutečně harmonického prostředí mi umožnila výrazný posun vpřed směrem k dalšímu, pozitivnějšímu životu."

... a toto je typické- stavy, které jdou zvládnout během 5 dnů pobytu a doma doléčovat při intervenci na dálku po emailu, zprávách, telefonu. Nyní i po letech stav výborný a úplná změna života- tedy i partnera:

Dobrý den,chtěla bych vám napsat pár řádek k mému uzdravení za pomoci skvělé ženy pani Marty a možná pomoci ostatním lidem,pokud nemají svůj život pevně ve svých rukou,tak jako jsem ho neměla já...Krátce k mému onemocnění...trpím panickou úzkostí ať se jedná o projev,péče o děti,jízda autem,vycházka tzn.cokoliv☺ i špatná předpověď počasí mě vyděsí do extrému samozřejmě nespavost-šlo to do měsíců,kdy jsem spala jen v bdělém stavu....také se dostavily deprese,dny kdy jsem nebyla schopna dělat běžné věci,vařit,uklízet,vodit děti do školky ve všem jsem viděla problém.Zhoršila se mě komunikace s lidmi,úplně jsem se uzavřela,začala jsem dokonce koktat,zapomínat a přestala jsem vyřizovat běžné hovory a nedokázala jsem ani v klidu otevřít návštěvě nebo pošťákovi.Ze všeho jsem měla točení hlavy až dezorientovanost a paniku.Když jsem přijela k pani Hašlarové,cítila jsem záchranu hned od prvního okamžiku.Objevil se konečně někdo kdo mě rozumí,nepovažuje mě za blázna,nepíše mě léky,které mě nevyléčí a snaží se mě rozplést můj život a najít mě a svůj vnitřní klid.
Byl to náročný pobyt(celých 5dni)ale velmi účinný....ze začátku jsem nebyla schopná ani malé procházky,vše mě unavovalo a bála jsem se,abych to zvládla,ale zvládla.Pani Marta umí se vším poradit-pomoci,vše umí rozplést a navést správným směrem,je tvrdá ale je potřeba slyšet věci narovinu!!Do teď jsme v kontaktu a pokud si s něčím nevím rady,hned mě poradí a to mě ze začátku hodně pomáhalo...Byla jsem s její prací moc spokojená.Nyní jsem skoro 4 měsíce od pobytu,denně cvičím jak dechové tak pohybové cvičení od pani Hašlarové a postupně odbourávám staré návyky žití a snažím se zvládat běžné věci s klidem a užívat si každého dne.Spánek se zlepšil už na pobytu.Všechno jde,ale musí se chtít něco změnit.Neustále se povzbuzuju každý den,při jakýchkoliv aktivitách,neustále si plánuju den a vše se snažím dělat s větším klidem a vážím si sama sebe.Chodím ke kadeřnici;na kosmetiku;na kolo,vycházky,zahrada,výlety...Hrozně mě  to pomáhá se dostat zpět do běžného života....Za mou změnu moc děkuji pani Martě,bez ní, ani nechci přemýšlet ,kde bych byla......Všem její techniky a pobyt moc doporučuji,aby i vám pomohla se odrazit ode dna a mohli jste začít zase žít....Děkuji❤... a nebo ty, když pohneme v 5.dnech s myslí natolik, že se osůbka odváží změnit život a dělat, co chce. 
Alice - počtvrté vyhoření - odeslána obvodní lékařkou. Propojeno s artterapeutkou Leonou Šňupárkovou.

 

"Díky Vaší terapii jsem dokázala pochopit sama sebe. Uvědomila jsem si, že jsem stejně jako jeden z mých obrázků jako ve vězení, že vlastně nevím co mám dělat a jak to mám kreslit a že chci kreslit něco co se bude líbit Vám. Až s Vámi jsem pochopila, že je to celé o mě, že mám být sama sebou a nebát se toho. Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Myslím, že jsem konečně otevřela oči. Moje smlouva ve společnosti, kde pracuji na konci ledna skončí a já se strašně těším, že začnu konečně dělat to co mě opravdu baví. Zatím ještě nemám úplně jasno, ale strašně se mi ulevilo a cítím se konečně šťastná. Vím, že jste mi moc pomohly na mé cestě si tohle uvědomit. Do té doby jsem byla jen loutka, která dělá co chtějí jiní, ne to co chci dělat já sama. Pokud by Vás k mé osobě cokoliv napadlo, napište, budu ráda. Děkuji a přeji šťastný nový rok 2015. Hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody! Alice"

...a starší reference:

Adelka[46.135.17.*]

03.03.2014 14:04

Harmonie pro dusi i telo

Pobyt a cas straveny s Makaki kazdemu prinese presne to co si preje, po cem touzi a jeste mnohem vic. Cas straveny s Martou je k nezaplaceni. Nez jsem se rozhodla pro kouzelnou harmonii vyzkousela jsem temer vse. Problemy stale pretrvavaly. Po trech dnech s Martou se citim presne tak, jak jsem si vzdy prala. Chronicke, letite veci jsme vyresily:-) a okoli myslivny? Lesy, louky a zvirata. Ja jsem navstivila Martu v breznu, takze jsem to mela se snehem i slunickem. A jeste k tomu vyborne vari;-) Kazdymu to moc preju a drzim palce! Dekuji Marti:-)

 

 

Daniel[89.103.175.*]

29.10.2012 21:14

poděkování

Moc Vám paní Marto děkuji... Jste báječný pár a bylo mi u Vás moc dobře. Všem lidem doporučuji a já osobně bych se rád vrátil,ale tentokrát již jen na sladký odpočinek a relaxaci :) P.S. otevřela jste mi oči a pomalu najíždím na Daniela,který má malého S na rameni a ten v rámci možností Daniela krotí :)

Anicka a Vasek,Praha vychod[77.48.51.*]

20.10.2012 10:38

Makaki opet predcila nase ocekavani

Po pul roce jsme opet navstivili starou myslivnu. Tentokrat ve 4,spolu s dalsimi cleny rodiny.pomoci rodinnych konstelaci,ve kterych je Makaki skvela, jsme se opet dostali dal. Porizumneli jsme,procse nam v zivote deje co se deje. Pracovali jsme s hlasy nasi duse.bylo to intenzivni,inspirujicia pomocne!vrele doporucujeme vsem lidem,kteri hledaji"co jsou zac,uvnitrsebe",chteji se naucit spolehat sami na sebe.

 

Klára starší:-)[82.208.57.*]

05.10.2012 12:44

Děkuji, Marto!

Ráda bych rovněž touto cestou šířila doporučení k pobytu na nádherém "konci světa", kde se, zásluhou paní Marty, rozplývají problémy a ukazují se zničehonic:-) jasné cesty dál!!! Není to, ale, jak by se mohlo zdát, způsobeno žádným kouzlem, nýbrž velmi intenzivní prací a profesionalitou hostitelky!!! Nic podobného jsem nikdy nezažila! Děkuji, Marto!!!

Anicka[77.48.51.*]

09.09.2012 22:17

nejlepsi pece,jakou jsme zazili

Na 4 denni pobyt ve stare myslivne na jare 2012 s manzelem nikdy nezapomeneme. Jednoduse receno vse perfektni,site nam presne na miru. Jak na miste,tak i s odstupem casu velmi uzitecna a prinosna! Pece o telo i dusi, partnerske poradenstvi...presne jak jsem si rekla ve svem pozadavku. Skvela cena za nadstandartni sluzby! Tesime se,ze zase prijedeme. Makaki je uzasna lecitelka,mohu jedine vsem vrele doporucit. Pomohla mi udelat rozhodnuti,vysadit antidepresiva a prevzit odpovednost za sve zdravi. Jeste jednou moc a moc dekujeme Makaki a brzy zase na videnou:-)Anicka a Vasek R.

 

Lenka[88.101.56.*]

29.05.2012 22:04

léčebný pobyt

péče, pozornost, kvalita!!!

ZmNiNGI5M