„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Výukový seminář pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2020

více zde

 Proběhlo připravuje se nový termín

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 660 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 660 Kč
naše cena 699 Kč

» Vyléčit se dá všechno a .....
Vyléčit se dá úplně všechno a jednoduše

V naší zdravotní péči nejsou využity ty úžasné samoléčebné mechanismy a prostředky, které vlastní samotné naše tělo a mysl, tvrdí specialistka na vzájemné interakce těla a mozku v oblasti zdraví Marta Makaki Hašlarová. „Sama jsem si prošla těžkým onemocněním a vím, že vyléčit se i z těžkého, často nevyléčitelného nebo nádorového onemocnění absolutně bez lékařské pomoci je opravdu možné, není to složité a záleží opravdu jen na konkrétním člověku. Tedy především na jeho víře a pak odhodlání něco pro sebe dělat. Tělo a mysl jsou spolu tak nerozlučně provázány, jsou takovými partnery, že myslet si ještě dnes v roce 2016, že mysl s onemocněním nesouvisí a může se s ní při léčbě nepočítat, je naprostá bláhovost, v kterou bohužel ještě zatím i mnozí lékaři věří a podporují ji. Naštěstí přibývá těch, kteří přistupují na důležitost celostní léčby a péče o zdraví. Je pro mě stále zvláštní, že západní medicína, i přes již četné vědecké výzkumy, stále dělá zásadní rozdíl mezi duševními, emocionálními, fyzickými a také i spirituálními kořeny nemoci, přestože tyto výzkumy jasně ukazují na vzájemnou propojenost. Bohužel ale i při sledování rozvíjející psychosomatické medicíny a metod i směrů celostní alternativní péče, které se nyní využívají, jsou tyto všechny omezeny na měřitelnost, pojmenovatelnost a hmatatelnost. Sbírají se důkazy o fungování i o účinnosti. Za celistvost je často vydávána strava, přestože je to jen opět jedna část velikého celku. Dosazují se působivé názvy, ještě působivější popisy a tím se i nekonvenční péče stala honba za penězi. Přitom léčba a nebo i preventivní péče, kdy se využije vzájemná propojenost mysli a těla, je velice jednoduchá s nulovými náklady. Přesto tolik lidí se nyní žene do hledání těch nejúčinnějších preparátů a přístrojů, té nejsilnější detoxikace, té nejživější a nejzdravější stravy, hledá se ten nejlepší specialista, ta nejzaručenější metoda, … . A ta nejúčinnější péče a léčba, kterou může udělat každý a zadarmo, je naprosto minuta!

PROČ SE ZASE AŽ TOLIK LIDÍ DO NÍ NEHRNE? Věří se ve složitost, věří se lékařům a kapacitám, jsme lapeni do strachu a důležitosti. Jsme příliš vzdáleni sami od sebe a svých vlastních schopností, které jsme jako živý organismus od pánbíčka dostali. Naučili nás jak si čistit zuby, řídit auto, ale nenaučili nás, jak jednoduše využít to, co máme, aby nám zdravíčko sloužilo a dobře se nám dařilo. Přitom je to tak jednoduché a dostupné naprosto každému. Vaše mysl je dokonalá a mimořádně dokonale spolupracuje a tedy i ovlivňuje tělo. Všechno je jen ve vaší mysli. Když tělo umí onemocnět, umí se i vyléčit. Stačí použít tu nejjednodušší medicínu těla a mysli.“

NWE3YjhjN