„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce,

instruktor zdravého pohybu

 

Praha 8 - Křižíkova 489/66

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

 

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

cvičení skupiny i individuály dle domluvy

 

Psychoterapie,

koučink,konzultace,                                                                                                         nácviky na uvolnění stresu ONLINE od 750,- Kč. 

Termín objednejte telefonicky nebo mailem.

Probíhá telefonicky nebo Skype

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 671 Kč
naše cena 730 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 857 Kč
naše cena 671 Kč

» "A čemu mám věřit?"
"A ČEMU MÁM VĚŘIT?"

Nejpřirozenější formou léčby je, kdy pacient dělá co nejvíc sám pro sebe. Ovšem někdy to spíš vypadá tak, že přebíhá od jednoho k druhému, přičemž ani jedno mu nesedí a nemůže mu tedy pomoci. Jednoduše proto, že to neodpovídá jemu vlastnímu založení. Často slyším kolik toho klient „oběhal“ v klasické medicíně a přesně tak slýchám to samé v alternativní léčbě. A je jedno zda jde o onemocnění psychické nebo fyzické.

Mnoho lidí je nyní přitahováno k netradiční medicíně – bylinkám, neboť věří že jsou přirozenější, k nenásilným procedurám apod. Tradiční medicínu takto nahradí alternativní péčí. Odkloní se od jednoho a prosazují druhé. Ale i tady lidé nevědí, co by použili dřív a víc a přebíhají a zkoušejí. Co kde přečtou, co se kde dozví, co kdo řekne a poradí, co kdo již vyzkoušel…. . Mají ale naprosto mizivou naději na úplný úspěch. Každý člověk je totiž zcela jiný. A je nutné najít způsob života, schopnosti a JEHO CESTU K UZDRAVENÍ. Řekla bych : „ Tvůj medicínský váček musí obsahovat to, co potřebuješ Ty sám, ne co vše se nabízí a funguje u někoho jiného.“ Hodně lidí mě oslovuje s tím, co mají pro sebe vlastně vybrat z těch všech informací a nabídek, které se k nim dostávají. Že se v nich ztrácí a neví, čemu mohou věřit. Možná je dobře, že je jich nyní tolik. Vyvolají v této míře chaos a tedy i nedůvěru. A konečně lidé budou postaveni před to, že budou muset vsadit především sami na sebe a ani v alternativní medicíně nepůjdou jak ovce, tedy nestane se to, co se stalo v tradiční medicíně.

MTMxY