„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

PRACOVIŠTĚ:

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Výukový seminář pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2018

více zde

 Proběhlo připravuje se nový termín

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

TIP měsíce - DETOXIKACE

Informace  ZDE

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZVÝHODNĚNO

naše cena 699 Kč

PRODUKTY NA ZDRAVÍ

Trpíte již určitým zdravotním problémem?

Chcete své zdraví podpořit preventivně  a potížím předejít?

Vyberte si dle Vašeho zdravotního problému přípravek nebo celý program. VYBERTE NÍŽE ↓

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte mě oslovit. A to především v tom případě, že chcete nastavit péči o své zdraví přírodními preparáty naprosto přesně, dle Vašeho stavu, tak aby byly dodrženy účinné postupy.

Některé vaše potíže jsou konzultovány přímo s Ing. Ludmilou Treutnerovou- naší přední odbornicí pro výživu nebo dokonce s Doc. Mudr. Lubomírem Kuželou, DrSc.- expertem ministerstva zdravotnictví pro oblast dietologie- odborným garantem Nutrabony.

Doporučuji přírodní vysoce kvalitní preparáty české firmy Nutrabony, která navázala na dvacetiletý intenzivní výzkum svých vědců a již 20 let se drží zásad slušnosti v uvádění přesných informací. Její prvenství je v tom, že právě ona upozornila  před 20. lety na  důležitost očisty střev! A vyvinula preparát, který je v nynější době jeden z nejkvalitnějších a nejúčinnějších preparátů na trhu se svou ojedinělou patentovanou technologií.

Pro vysokou účinnost si vyberte k sobě alespoň dva - nejlépe tři preparáty. Jejich účinnost se podporuje a tedy zvyšuje.

Základem se využívá často Nutrabona symba, aby se vyčistila současně i střeva a všechny účinné látky ostatních preparátů pak mohly být v dostatečném množství vstřebány.

První uváděný preparát je vždy hlavní. U programů je vhodné využít všechny tři preparáty. Často je uváděno Amaroso má vynikající účinky a doporučuji ho do domácí lékárničky i jako skvělý kosmetický přípravek pro krásu.

PROGRAMY:

Detoxikace: Zde byste měli vyčistit střevo a zbavit celé tělo toxinů. Detoxikace by měl jít v určitých etapách - právě zde mě oslovte, abychom vše nastavili. Pokud chcete vybrat ale sami, vždy zvolte Nutrabonu Symbu a přidejte přinejmenším jeden z těchto dalších Bonapur , Linie , Nutrathin . Uvědomte si, že detoxikace může probíhat velice dlouhou dobu a Nutrabonu Symbu, byste měli brát nejméně tři měsíce.

Stres: Je zapotřebí rozlišit, jak se cítíte. Vždy je vhodný Nutrabona Symba, neboť střeva jsou stresem velice ohrožena. Dál přidejte Nutrathin. V případě, že cítíte bolesti žaludku, těžké zažívání rozhodně zařaďte enzymatický přípravek Gastronut. Vhodná bude Linie, kterou nahraďte až dvě hlavní jídla při velkém stresu- nebudete tak zatěžovat organismus a budete mít dostatek bílkovin i výživných látek. Pokud máte stres dlouhotrvající např. i díky pracovnímu zaměření a máte pocit vyčerpanosti, malé výkonosti , špatné paměti zařaďte Nutraben. Amoroso do uvolňující koupele.

Imunita: Symba, Revitin, Nutrathin. Vytvoří detoxikaci, ochrání před škodlivinami, zvýší odolnost proti infekcím a zánětům, napomůže vstřebávání vitamínů, dodá energii.

Těhotenství: 3 měsíce před těhotenstvím by měla být doplněna kyselina listová - Bonapur , při těhotenství Symba, Revitin, Nutrathin, při zvracení Gastronut. Po porodu Symba (Vaše miminko bude klidnější a nebude trpět plynatostí), Gelasil, Revitin, Nutrathin. Symba je u těhotenství velice důležitá. Především čistí porodní cesty od všech virů a bakterií, tedy chráníte miminko před budoucími možnými alergiemi. Vyhnete se podání antibiotik přímo u porodu! Na strie použijte skvělé Amoroso .

Pohyb a kondice: Gelasil , Revitin, Nutrathin. Zlepšuje činnost svalů, elasticitu šlach a vazů, podporuje hojení zlomenin, chrání od svalových křečí, chrání srdce. Na uvolnění svalů, bolesti kloubů Amoroso v zábalech, koupelích.

Štíhlá linie: Linie, Graciela , Gastronut. Je vhodné udělat i detoxikaci celkovou.

Deprese, Únavový syndrom: Trpíte-li stavy, kdy se vám střídají nálady,nebo jste často unavení, bez energie zařaďte opět Symbu a přidejte Gracielu, ta Vám vrátí energii. Zde je ale vhodné udělat detoxikaci. Zavolejte mi nebo napište.

Slinivka, žlučník, žaludek, vředy,plynatost: Hlavním přípravkem je zde enzymatický Gastronut u plynatosti přidejte Symbu.

Nutriční kosmetika: Symba, Revitin, Nutrathin Amoroso kosmetický přípravek. Dle stavu osoby se někdy k Symbě přidává Linie. Řeší akne, nečistou pleť. Pro udržení krásné mladistvé  pleti volíme Gelasil.

Zácpa: Vždy Symba a Linie. Je nutné upravit pohyb střev vhodnou mikroflorou a vlákninou jemnou i hrubou.

Záněty střev, průjmy, Crohnova nemoc: Vždy Symba! Ve zvýšených dávkách. Nutraben a Nutrathin. V koupelích přidávat Amoroso.

Nádory: Nutraben , Symba , Revitin , Nutrathin , Bonapur

Játra: Bonapur, Nutrathin

Osteoporóza, Menopauza : Praeostin (nejdůležitější), Gelasil , Symba . Symba se dává vždy pro vyčistění střeva, aby vitamíny a další látky mohly být ve zvýšeném množství vstřebány.

Lupenka:, ekzemy: Amoroso, Symba , Nutraben , Bonapur , Gelasilk

Cukrovka: Symba , Revitin ,

Roztroušená skleróza: Nutraben , Symba , Nutrathin

Srdce, svaly: Revitin , Nutraben , Symba

Infarkt myokardu: Revitin, Bonapur, Symba, u obezity Linie

Štítná žláza: Symba, Revitin , Nutraben

Klouby: Gelasil , Praeostin, u Artritidy: Nutraben, Gelasil, Symba . Amoroso v zábalích a koupelích.

Viry, EB viróza,mononukleoza : Graciela , Symba, Nutrathin , Nutraben

Křečové žíly, cévy : Nutraben, Amoroso , Linie , Symba

Únava, fyzická i psychická : Graciela , přidat druhý přípravek dle individuálního stavu

Metabolismus zlepšení: Graciela

Gynekologické výtoky: Symba

Gynekologické záněty: Symba, Nutraben

Myomy, cysty: Praeostin, Symba, Nutrathin, Bonapur

Celulitida: Amoroso, Linie, Gelasilk , Revitin

Všechny ostatní potíže budou doplněny, ale můžete se ptát na haslarovam@seznam.cz , 731 101 180

Řadit podle 
Výrobce  

Doplněk stravy pro dobré zdraví a psychickou pohodu   PŘÍPRAVEK S GINKO BILOBOU A DALŠÍMI DŮLEŽITÝMI SLOŽKAMI   Naši klienti mají dobrou zkušenost při využití jako podpůrném prostředku při větší mozkové činnosti, depresích, stresu, nervovém vypětí z přepracovanosti. Také mají skvělou zkušenost při zánětlivých nebo chřipkových onemocněních.   Stres, škodliviny v životním prostředí, nedostatek
naše cena 807 Kč

Nutraben forte


Doplněk stravy pro zlepšení duševní pohody   Stresu se nemůžeme zcela vyhnout, protože jeho příčinou je i běžné hektické životní tempo. Pokud stres působí dlouhodobě, vyvolává v těle „obranné reakce“ a může začít poškozovat imunitní systém. Receptů na zlepšení duševní pohody je řada a navzájem se doplňují. Svoji nezastupitelnou roli v nich má výživa. Dostatek určitých konkrétních živin dokáže
naše cena 449 Kč

Nutrathin


Pro bezpečné, účinné a zdravé hubnutí Nadváha a obezita je spojena s celou řadou zdravotních komplikací - metabolickým syndromem. Patří sem zvýšená hladina cholesterolu v krvi, diabetes melitus II. typu, dna, zvýšené riziko srdečně cévních onemocnění a karcinomů, nižší imunita, riziko depresí a řada dalších potíží. Pro změnu životního stylu a zdravé, účinné a trvalé zhubnutí je určena LINIE dieta.
naše cena 908 Kč

Linie exklusive


Doplněk stravy pro zdravé klouby, hebkou pleť, husté vlasy a pevné nehty   Se stárnutím populace a změnou životního stylu se zvyšuje počet lidí, které bolí klouby, mají omezenou hybnost či potíže s vazy. Ke zhoršení situace přispívá nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, nadváha, záněty. Každý orgán, tedy i vazivo a chrupavčité tkáně se obnovují několikrát za život člověka, proto je potřený
naše cena 778 Kč

Gelasilk s chondroitinem


Revitin s Aktivinem
mandarinkový
Doplněk stravy pro dobrou kondici a vitalitu, proti únavě a stárnutí   Kupujete si džus? Nahraďte ho zdravým Revitinem! 365 dní v roce jsme vystaveni hektickému životnímu stylu, stresu, nečistotám ve vzduchu, ve vodě i v potravinách. Tato zátěž vede ke vzniku agresivních částic v našem těle – volných radikálů, které jsou příčinou většiny civilizačních chorob.   REVITIN® 365 s ActiVinem je unikátní
naše cena 749 Kč

Revitin s Aktivinem


MThiOWIzY