„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce,

instruktor zdravého pohybu

 

Praha 8 - Křižíkova 489/66

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

 

cvičení skupiny i individuály dle domluvy

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 660 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 660 Kč

BYLINNÉ PRODUKTY

Trpíte již určitým zdravotním problémem?

Chcete své zdraví podpořit preventivně  a potížím předejít?

Doporučuji přírodní vysoce kvalitní preparáty fi Nutrabona, která se 25 let drží zásad slušnosti v uvádění nezkreslených informací v oblasti výživy a zdraví.

Vaše koncová cena může být snížena o 10% pokud se registrujete do zákaznického klubu. Neplatí u již cenově snížených produktů.

Nejste si jisti co a kolik přesně? Napište nebo zavolejte.

 

Řadit podle 
Výrobce  

 Nutra Bona MEMORIN    Často nevím, kde mi hlava stojí a potřebuji se plně soustředit a na nic nezapomenout. Mám na to svou tajnou zbraň. Spolehlivá paměť, pohotovost, koncentrace, jasná mysl. Když si chci udržet dobrou paměť, Když se potřebuji plně soustředit a rychle reagovat, Když mám psychickou zátěž a zapomínám, Když trpím na „těžké nohy“ a chci podpořit svůj krevní oběh, Když potřebuji
běžná cena 847 Kč
naše cena 847 Kč

MEMORIN


Doplněk stravy pro zlepšení duševní pohody   Stresu se nemůžeme zcela vyhnout, protože jeho příčinou je i běžné hektické životní tempo. Pokud stres působí dlouhodobě, vyvolává v těle „obranné reakce“ a může začít poškozovat imunitní systém. Receptů na zlepšení duševní pohody je řada a navzájem se doplňují. Svoji nezastupitelnou roli v nich má výživa. Dostatek určitých konkrétních živin dokáže
naše cena 449 Kč

Nutrathin


Pro bezpečné, účinné a zdravé hubnutí Nadváha a obezita je spojena s celou řadou zdravotních komplikací - metabolickým syndromem. Patří sem zvýšená hladina cholesterolu v krvi, diabetes melitus II. typu, dna, zvýšené riziko srdečně cévních onemocnění a karcinomů, nižší imunita, riziko depresí a řada dalších potíží. Pro změnu životního stylu a zdravé, účinné a trvalé zhubnutí je určena LINIE dieta.
naše cena 908 Kč

Linie exklusive


Doplněk stravy pro zdravé klouby, hebkou pleť, husté vlasy a pevné nehty   Se stárnutím populace a změnou životního stylu se zvyšuje počet lidí, které bolí klouby, mají omezenou hybnost či potíže s vazy. Ke zhoršení situace přispívá nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání, nadváha, záněty. Každý orgán, tedy i vazivo a chrupavčité tkáně se obnovují několikrát za život člověka, proto je potřený
naše cena 778 Kč

Gelasilk s chondroitinem


Revitin s Aktivinem
mandarinkový
Doplněk stravy pro dobrou kondici a vitalitu, proti únavě a stárnutí   Kupujete si džus? Nahraďte ho zdravým Revitinem! 365 dní v roce jsme vystaveni hektickému životnímu stylu, stresu, nečistotám ve vzduchu, ve vodě i v potravinách. Tato zátěž vede ke vzniku agresivních částic v našem těle – volných radikálů, které jsou příčinou většiny civilizačních chorob.   REVITIN® 365 s ActiVinem je unikátní
naše cena 749 Kč

Revitin s Aktivinem


MzBmODg2