„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

PRACOVIŠTĚ:

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"ADVENTNÍ UVOLNĚNÍ"

Víkendový pobyt v Třeboni s terapeutickou jogou,stres dýcháním, procedurami a zážitkovým programem. Najdete vše, co vás zklidní, uvolní a posílí nádherný pocit z adventního období.

více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2018

více zde

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

TIP měsíce - DETOXIKACE

Informace  ZDE

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZVÝHODNĚNO

naše cena 699 Kč

ADVENTNÍ UVOLNĚNÍ

ADVENTNÍ UVOLNĚNÍ - POBYTOVÝ PROGRAM- NA STRES JINAK

8.-10.prosince 2017 Třeboň

KOUZELNÁ ADVENTNÍ ATMOSFÉRA HISTORICKÉ TŘEBONĚ S PROPOJENÍM TERAPEUTICKÉ JÓGY ŘÍZENÝM DÝCHÁNÍM, OPEČOVÁNÍ TĚLA LÁZEŇSKÝMI PROCEDURAMI, VÁNOČNÍMI TRHY PŘINESE NEZAPOMENUTELNÉ ZASTAVENÍ V JINAK HEKTICKÉM ČASE, ABSOLUTNÍ UVOLNĚNÍ A NÁDHERNÉ ZÁŽITKY.

 

Také si každý rok říkáte,

že příště si ten kouzelný

adventní čas musíte užít a

vychutnat víc? Advent je

čas vybízející k

příjemnému zastavení a

odreagování od stresu a

komerce. Pomůžeme vám

čekat na Ježíška.

 

  

VÍKEND KDE NAJDETE VŠE, CO VÁS ZKLIDNÍ, UVOLNÍ A POSÍLÍ NÁDHERNÝ POCIT Z ADVENTNÍHO OBDOBÍ.

 

 

Opět exklusivní program pro ty, kteří milují adventní období, mají rádi mimořádné zážitky, pečují o své zdraví, rádi se nechávají rozmazlovat a mají rádi Třeboň.

 

 

V ceně je:

 • Ubytování v prvorepublikové vile Jasmína v těsné blízkosti historického centra. Komfortní ubytování ve dvoulůžkových nebo i třílůžkových apartmánech.
 • Bohaté snídaně (polopenze vynechána tak jako posledně z důvodu možnosti stravování i v menší finanční výši a dle chuti na více místech Třeboně
 • Terapeutická jóga- sobotní program 2h, neděle 2h ráno. Jóga vhodná naprosto pro každého- není omezení ani zdravotní ani věkové a ani špatné kondice, Výborná na stres, deprese, zdravotní potíže, bolesti zad aj. Jogou i dýcháním provádí holistický kouč, psychoterapeut a stres specialista Marta Makaki.

 

 • Nácviky řízeného dýchání a uvolňujících technik pro eliminaci stresu, neodbytných myšlenek a konkrétní zlepšení zdravotního stavu

 • Solná jeskyně – nácviky dýchání a relaxace, prodloužený odpočinek v jeskyni po masáži – komorní prostředí pro naši skupinu
 • Masáž s předchozím prohřátím v bylinné, slatinné nebo jiné koupeli nebo místo koupele prohřátí zábalem- vyberete si po přihlášení svou proceduru. Procedury probíhají v návaznosti na odpočinek v solné jeskyni.
 • Poukaz na nákup vánočního a jiného zboží v úchvatném krámečku- květinovém atelieru Augustýn – nemůžete odjet z Třeboně, aniž byste nenahlédli do lákavého obchůdku s květinami a nekonečnou adventní dekorací nebo malými dárečky.

 

Program navíc:

Sobotní program města na náměstí:

 • Vánoční trhy a Vánoční koledování – koncerty žesťového orchestru a nakonec Čertovské rojeníčko -Strašidla z bavorských lesů přivezou členové spolku Raunachtsgeister z městečka Altschönau nedaleko města Freyung-Grafenau. Ručně vyřezávané dřevěné masky z lipového dřeva představují duchy, kteří ve své domovině vylézají z doupat v noci na svatého Tomáše 21. prosince.
 • Občerstvení u stromečku – třeboňské náměstí je kouzelné a dát si svařák u stromečku nechá zapomenout na všechen shon
 • Adventní koncert BROLNu – NUTNÉ NAHLÁSIT PRO ZAJIŠTĚNÍ VSTUPENKY

ADVENTNÍ KONCERT Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů. BROLN, u nás i ve světě velmi dobře známá folklorní hudební skupina na profesionální úrovni,
přiveze do třeboňského divadla krásnou adventní pohodu. Díky smyčcům, cimbálu, klarinetům a dalším charakteristickým lidovým nástrojům i zpěvákům tu zazní nádherné vánoční melodie. Koncert bude natáčet Český rozhlas České Budějovice. 8. prosinec 2017
19:30 hod.
Divadlo J. K. Tyla v Třeboni
Vstupné: 100 -160 Kč, studenti, senioři nad 65 let a ZTP 50% sleva

 

 • Nákupy dárečků v Třeboni- i tak se dá tento pobyt využít a budete mít na to jistě trochu času- jak na trzích, tak v obchůdcích, které se táhnou až k lázním Aurora
 • Vycházka podél rybníka Svět – procházet se kolem rybníka Svět je v Třeboni opravdu romantické a obzvlášť v čase adventu. Zajít pak tak trochu vymrzlí do jedné z kavárniček a dát si kávu, vánoční grog a třeba sklenku vínka prostě k adventní Třeboni patří.

 • Byli jste v krčmě u Kellyho? Jednu večeři můžeme zajistit tam, abyste se potkaly s dobou Rožmberskou a její krmí a bylo vám jasné, že Třeboň je opravdu historická nejen lázeňská
 • Na vánoční punč nebo teplý závin k Míškům- opravdu mimořádná nálada je navozena dokonalou vánoční výzdobou v kavárně-restauraci U Míšků

 

A již tradiční ženské klábosení ulehčí všem starostem a nechá zapomenout na trápení. Plno smíchu je již zaručeno- je jen na Vás, zda se přidáte :-)

Ten, kdo by chtěl ento víkend být sám nebo jen se svým partnerem , kamarádkou se může na programy jen připojit

Starat se bude stálý delegát- moc se na všechny těší Smile

 

Cena 2 950 Kč

 

Storno podmínky:

do 24.11.2017 vráceno plně

pak storno 1 000 Kč

od 1.12.2017 částka nevratná

 

 


 

 

OBJEDNEJTE SI SVŮJ POBYT TELEFONICKY NEBO MAILEM

NEBO JEŠTĚ POTŘEBUJETE INFORMACE?

731 101 180   haslarovam@seznam.cz


YjZmM2RlY