„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

PRACOVIŠTĚ:

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Výukový seminář pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2018

více zde

 Proběhlo připravuje se nový termín

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

TIP měsíce - DETOXIKACE

Informace  ZDE

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZVÝHODNĚNO

naše cena 699 Kč

WELLNESS PROGRAMY - Nemojany / KRÁSA ŽENY

KRÁSA ŽENY

třídenní pobyt s programem

9.-11. března 2018

Krása žen vychází zevnitř!

 

Po tomto programu odjede každá žena nejen odpočinutá, ale bude vědět, jak svůj klid vnášet do dalšího života. Bude zářit zevnitř,  krásným držením těla, uvolněnou a otevřenou komunikací i projasněným a omlazeným obličejem .

Program  přinese spoustu nové energie, podpoří vnitřní klid a uvolnění, sebejistotu, zdraví i krásu.

Autorské programy a spa program hotelu tvoří dokonalý celek pro absolutní uvolnění, načerpání sil, ale i vzdělávání v péči o sebe a osobnostním rozvoji.
Programy pracují s tím, co ženu ničí- stres, slabá sebejistota, neuspokojivý vzhled /tváře a těla/, málo energie, málo sebelásky.

 

S nejlepšími lektorkami pro psychiku, zdraví, pohyb a krásu.

Marta Makaki /ČR/ a Zuzka Ondrisová /SK/

 

V ceně:

 • Stres autorský program "Self péče"
 • Technika Pelvicore
 • Terapeutická jóga
 • Gymnastika tváře
 • Vzdělávací blok- sebevědomí a komunikace ženy
 • Champi-antistresová masáž s aromaoleji - Spa zóna hotelu
 • Rituál smyslů - Spa zóna hotelu
 • Vířivka - Spa zóna hotelu
 • Saunová část - Spa zóna hotelu
 • Polopenze
 • Ubytování v dvoulůžkovém pokoji

 

Kde ?  V krásném přírodním prostředí hotelu Nemojanský mlýn, který je pod hrází malebného rybníka Chobot, na úpatí Drahanské vrchoviny. Vzdálený cca 6 km od města Vyškov a 25 km od centra města Brna. Areál tvoří rozmanitý přírodní biotop o rozloze 8ha.

 

 

O programu:

„Tvárová joga“

ani nejdokonalejší přípravky neumí omladit a zkrásnět obličej tak, jako gymnastika obličejových svalů. Celý autorský komplexní program se slovenskou lektorkou. Dostanete také manuály domů.

„Self program“

to, co poničí nejen naše zdraví psychické a fyzické, co vytvoří špatné vztahy, neschopnost být soustředěný, činorodý, kreativní, pracovat v nejlepším výkonu, přinese vyčerpání i mnoho pláče, je stres! Dosáhnete absolutní uvolnění stresu pomocí Care technik. Naučíte se vědomě dýchat i jak si různým způsobem vedení dechu pomoci u různých potíží, také se naučíte zvolit a provést správnou relaxační metodu, ukážeme si jak jednoduše meditovat i jak některé záležitosti převést jednoduše do síly rituálu a autosugesce. Ukážeme si antistresovou automasáž hlavy.

„Sebevědomá komunikace“

krása vychází zevnitř. Nejen tělo, ale i mysl nastavíme do sebevědomého postoje, krásné ženy. Povíme si něco o základních principech sebevědomé komunikace. Dotkneme se i onoho všude opakovaného „Mít se ráda“ a pozitivního přístupu k sobě.

"Technika Pelvicore" 

soubor cviků pro ženy každého věku a tělesných schopností zaměřených na trénink svalstva pánevního dna, břišního a zádového svalstva pomůže obnovit rovnováhu organismu a znovu nabýt kontrolu nad svým tělem. Metoda přispívá k obnově dobrého zdraví u žen. Jde o velice jednoduchý a přitom mocný program, který umí velice rychle vylepšit vzhled vašeho bříška, zlepšit držení těla, působit léčebně v oblasti urogenitální a dokonce vylepšit i sexuální život. Tedy budeme mimořádně zdravě tvarovat do plavek.

„Tato technika mě opravdu překvapila svou silou a rychlostí!“ uvedla k technice Marta Makaki

"Terapeutická jóga"

umožní mimořádně snadno vnímat své tělo a navázat hluboký kontakt s pocity i emocionálními reakcemi. Zvládnou ji všechny ženy.

"Spa zóna"

Velká vířivá vana pro 4 osoby                     

Kneippovací umyvadla na nohy                  

Saunová část infra a finská sauna, ochlazovací bazének, venkovní dřevěná terasa.                           

K dispozici máte župan, prostěradlo, osušku, pitný režim, ovocnou mísu.                    

Odpočinková část odpočinková místnost s příjemnou hudbou a relaxačními lehátky nechá vaši mysl opravdu relaxovat.

 

„Rituál smyslů „

obřad vedený v meditační místnosti pro posílení vašeho vnímání. Posiluje ženskou energii „jin“. Byl zvolen tento rituál pro zastavení se v času a bytí teď- v času přítomnosti. Všechny smysly budou zasaženy. Rozvířené esenciální vůně a zvuky posílí vnitřní klid společně se speciálně vedeným dýcháním a svalovou relaxací. V druhé části usedneš k bylinnému čajovému obřadu a posílíš čas teď.                                                             Něco o rituálech: Jedná se o přesně daný postup vedení meditativní relaxace pomocí dechu, vizuálních obrazů, svalového uvolnění, hudby, vibrací zvuku, použití esenciálních vůní přírodních olejů a balzámů, speciálního ošetření, akupresury, ale také čajových obřadů aj.

"Champi" – indická antistres masáž hlavy    neskutečně uvolňující masáž celé hlavy, ramen, krku a rukou.  

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí. V případě potřeby jednolůžkového nebo více jak dvoulůžkového pokoje, dávejte okamžitě vědět ve chvíli přihlašování. U jednolůžkového příplatek.


 

Budete v rukách těch nejlepších!
Marta Makaki (ČR) holistický kouč a psychoterapeut, přední specialistka na stres, psychické potíže, psychosomatiku a pohyb. Autorka komplexního programu na stres „Self péče“ a motivačního programu „Start“.

Zuzka Ondrisová (SK) – autorka programu „Tvárové jogy“ - pod jejím vedením svaly v obličeji začnou pracovat s nánosy stresu a dlouhodobých psychických záležitostí tak, že budete zářit. Opět omládnete!


Cena: 6 100,-Kč

Přihlášení na telefonu +420/  731 101 180 nebo mailem kouzelneleceni@seznam.cz

9 100,-Kč v termínu 27.-30. 9.2018
Storno podmínky:  14 dnů předem 50 %poté storno 100 %
DOPORUČENÍ: je vhodné i pro partnerské páry. Pro muže připravíme skvělý wellness odpočinek, po dobu programu partnerky. Stres části se může také účastnit.

 

 

 


Y2YyNWJj