„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

PRACOVIŠTĚ:

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"Radost ze života"

Pobyt v Třeboni s vícesložkovým programem Body Mind Medicine pro nastartování úspěšné změny v chování k sobě a podpoře klidné mysli a dobrého zdraví

 

více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2018

více zde

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

TIP měsíce - DETOXIKACE

Informace  ZDE

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZVÝHODNĚNO

naše cena 699 Kč

DEPRESE / PSYCHIKA

Léčba deprese, vyčerpání, úzkosti, syndromu vyhoření, neurózy, mánie,fobie, úzkosti,...


Vyléčit deprese a psychické poruchy jen antidepresivy je neúčinné.

Inteligentní komplexní program na deprese a psychiku funguje ale  vždy.

Dochází k mimořádně rychlému ústupu potíží, velice znatelnému zlepšení již po prvních několika hodinách (např. u vyčerpání) nebo dnech a vede až k úplnému zvládnutí a vyléčení.

Můžete žít bez léků a spokojeně

Kdy a pro koho je program vhodný?

Jednoduše když cítíte, že psychicky nejste v pořádku a objevují se i somatické doprovodné stavy, vaše reakce jsou neadekvátní – pláč, strach, neklid atd., nebo máte pocit, že bez hospitalizace to již nezvládnete

 • Psychické stavy – stres, deprese, generalizované úzkostné poruchy včetně úzkostných ataků, mánie, vyčerpání, fóbie, neurózy, syndrom vyhoření, strachy (ze smrti, z nemoci, o život aj.), obavy, nespavost, plačtivost, nervozita, přecitlivělost, sebepoškozování, doprovázející somatické stavy jako např. špatné vidění, třes, tiky, závratě apod., jiné obtíže. Možná se už Vaše psychika z různých důvodů rozsypala, stojíte na pokraji úplného zhroucení, bráníte se užívání antidepresiv nebo Vám stejně nepomáhají, zvažujete pobyt na psychiatrii, ale stále ještě hledáte řešení.
 • Poruchy příjmu potravy – bulimie, anorexie, ale i obezita
 • Doprovodné somatické stavytřes, bušení srdce, vysoký tlak, závratě, zažívací potíže, nadměrné pocení, rozmazané vidění, padání vlasů,
 • Podpora konvenční léčby - chcete aktivně podpořit klasickou medicínskou léčbu psychického onemocnění, potřebujete najít svou vitalitu a zdraví
 • Strach ze smrti nebo nemoci, spirituální krize , sebevraždy

Formy léčby

- terapeutický pobyt (Stará myslivna Hrdlořezy-Suchdol nad Lužnicí)

- několikahodinová návštěva (Stará myslivna, Praha)

- jednotlivé konzultace (Stará myslivna, Praha)

- skype nebo telefonickou konzultaci (při mírnějších formách, po předchozí návštěvě, pobytu)

Pobytová forma je nejrychleji účinná, dokáže situaci rychle stabilizovat a řešit. Pobyt svou účinností umí nahradit hospitalizace v psychiatrických odděleních, je daleko účinější.

Forma léčebného intenzivního pobytu bude pro Vás přesně nastavena po domluvě a probíhá v přírodě na Staré myslivně na jihu Čech v těsné blízkosti Novohradských hor.

Více o pobytech přečtete zde 

 

Také můžete zvolit návštěvu na víc hodin trvání 3h až jeden den. Vždy mohou proběhnout komplexněji , než jen jednotlivé kontultace. Což je v počátku mnohdy důležité. Také jsou výhodou když jste z větší dálky a nevyplatilo by se jezdit na jednotlivé konzultace a nechcete to řešit pobytem)

Jednorázová konzultace /také úvodní konzultace trvání 1,5-3 h. Zvolte ji pokud se ocitáte v potíži, nebo situaci, kde zkonzultováním věci získáte uvolňující nadhled, zorientujete se v aktuálním problému (tedy si uvědomíte příčinu vyhrocené situace i jakým myšlením a chováním ji podporujete), zmapujete si možnosti vhodných řešení. Konzultace je pro někoho vhodná jako ověření si, zda může přijet na několik dnů pobytu nebo zda je vhodná změna terapeuta, metody apod.

Konzultace /terapie na míru trvání 1,ř – 2,5 h . Jednorázová konzultace může přejít do několika následných konzultací, celého programu, psychoterapie. Jste v dost nepříjemné situaci, kde jednorázová konzultace není dostačující. Potřebujete získat nejen orientaci v problému, ale také vlastní odvahu a sebejistotu pro nová řešení. Potřebujete se naučit zvládat své vyhrocené stavy. Odhodit minulost.

Konzultace Skype nebo telefon - v případech, že chcete věc zkonzultovat více než jen v běžném hovoru, chcete zůstat v intimitě, jste daleko, vyhovuje vám tento způsob práce na sobě, nebo je zvolen jako proces po předešlé osobní návštěvě nebo pobytu.

DOPORUČENÍ: Než zvolíte Skype konzultace, udělejte si čas alespoň na jednu osobní konzultaci, nebo kurz, mohou být využity i jiné techniky, víc se o Vás dozvím a otevírá to větší pole naší spolupráce pro řešení toho, co potřebujete.

 

I n t e l i g e n t n í   p r o g r a m

Čím je program mimořádný a odlišný?

- přizpůsobivost

- rychlost

- komplexnost

- stálost /trvalost

Nemusíte již nikdy dál hledat jiné nástroje pro léčbu ani prevenci

 • Program Vám pomůže porozumět vašim potížím, onemocnění, poznat souvislosti, odhalí příčinu vašich stavů. Opustíte tendence myšlení i chování, kterými se vlastně poškozujete a uvolníte chování vedoucí ke zdraví, vitalitě, osobní spokojenosti, radosti, otevřenosti, sebejistotě i úspěchu. Naučíte se spouštět v těle a mysli samouzdravující mechanismy.
 • Program se umí přizpůsobit naprosto každému – reaguje každý okamžik přesně na stav klienta. Vybíráno je z mnoha technik a jejich obměn i směrů, že dokáže být účinný u každého.
 • Pracuje se komplexně s obrovským množstvím využitelných technik, holisticky- je skloubena rovina fyzická , psychická i duchovní, individuálně – všechny prospěšné způsoby jsou vybírány přesně dle stavu klienta v daný okamžik, ale i jeho nastavení. Nikdo není přesvědčován a ani do ničeho nucen.
 • Program zkrátí výrazně čas Vaší léčby.
 • Získáte a osvojíte si jedinečné nástroje určitých technik pro návrat a udržování zdraví a pohody, ale získáváte je vlastně jako doživotní výbavu pro prevenci na celý život. Kdykoli je budete umět použít. Budou vám sloužit a pomáhat celý život.
 • Budete umět dál dobře čelit i jiným životním problémům a vybudujete si psychickou odolnost. Dokážete zvládat účinně stresové situace.
 • Rozvíjíte se současně osobnostně, nacházíte své sebevědomí a vlastní sílu, respektujete své potřeby, vytváříte sebepřijetí.
 • Můžeme pracovat v mnoha rovinách - mentálních, emocionálních, sociálních a duchovních, které ovlivňují vaše zdraví a pohodu.

Jak dlouho léčba trvá?

Záleží na zvolené formě a motivovanosti/připravenosti klienta. Formu i čas volíte vy. Záleží na vašich možnostech – časových i finančních.

Konzultace a terapie jednotlivé trvají 1,5 – 2 i déle hodin. Musí se opakovat a pouze intenzivní práce má své rychlé a stabilní výsledky. Tzn. Že 7 dvouhodinovek po týdnu přinese ovoce daleko rychleji a stabilněji, než rozvleklá práce návštěv po měsíci.

Pobyt může být zvolen u opravdu vytížených osob na 2-3 dny. Obvyklé mé doporučení je 4 -7 dnů. V případě zařazení i odpočinku, přidáním i určité doplňkové/procedury péče, pomalejšímu nácviku, je pobyt možný i 10-12 dnů.

U někoho i okamžik je dostačující, abychom se už nikdy nepotkali a jeho život se obrátil o 180 stupňů. U 99% osob se stav výrazně zlepší po 4-5 dnech tj. Další práce ho čeká doma, kde musí pokračovat v předepsaných aktivitách. Je možná a někdy důležitá dále podpora po mailu, telefonu, skype, někdy je vhodné pokračovat za čas konzultací nebo se setkat opět na 1-3 dny a vše ještě dotáhnout do konce. Nedá se čekat samozřejmě, že celý dosavadní život vyřešíme ve 4 dnech.

Vhodnou délku vám poradím po telefonické nebo mailové konzultaci vašeho stavu.

Prohlášení
KLIENT PROCHÁZÍ JEN TAKOVÝMI METODAMI TERAPIÍ, KTERÉ MU JSOU PŘÍJEMNÉ A PŘÍNOSNÉ – KTERÝM VĚŘÍ. NENÍ DO NIČEHO NUCEN A JE UČEN ROZPOZNAT CO OPRAVDU POTŘEBUJE V DANÝ OKAMŽIK.


Napište nebo zavolejte a domluvte si pro sebe to nevhodnější

731 101 180

makaki@kouzelneleceni.cz

 

YzA5Z