Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


DEPRESE / PSYCHIKA

Léčba deprese, vyčerpání, úzkosti, syndromu vyhoření, neurózy, mánie,fobie, úzkosti,...

 


Vyléčit deprese a psychické poruchy jen antidepresivy je neúčinné.

Inteligentní komplexní vícesložkový program na deprese, vyhoření, panické ataky a další psychické stavy funguje ale  vždy.

 

Dochází k mimořádně rychlému ústupu potíží,  někdy i velice znatelnému zlepšení již po prvních několika hodinách (např. u vyčerpání) nebo dnech a vede až k úplnému zvládnutí a vyléčení.

 

Můžete žít bez léků a spokojeně

 

 

Kdy a pro koho je program vhodný?

Jednoduše když cítíte, že psychicky nejste v pořádku a objevují se i somatické doprovodné stavy, vaše reakce jsou neadekvátní a je zde přecitlivělost– pláč, strach, neklid, úzkost atd., nezvládáte vztah s partnerem, rodiči, dítětem,  došli jste až na okraj a přemýšlíte o sebevraždě, budíte se v noci s podivnými stavy, bušením srdce, byla psychiatrem již vyhodnocena diagnoza deprese a jiné potíže, trpíte panickou atakou, děsí vás sociální kontakt a nebo máte pocit, že bez hospitalizace to již nezvládnete.

 

Nečekejte, až bude ještě hůř a začněte své potíže řešit včas.

 

 • Psychické stavy – stres, deprese, generalizované úzkostné poruchy včetně úzkostných ataků, mánie, vyčerpání, fóbie, neurózy, syndrom vyhoření, strachy (ze smrti, z nemoci, o život aj.), obavy, nespavost, plačtivost, nervozita, přecitlivělost, sebepoškozování, doprovázející somatické stavy jako např. špatné vidění, třes, tiky, závratě apod., jiné obtíže. Možná se už Vaše psychika z různých důvodů rozsypala, stojíte na pokraji úplného zhroucení, bráníte se užívání antidepresiv nebo Vám stejně nepomáhají, zvažujete pobyt na psychiatrii, ale stále ještě hledáte řešení.
 • Poruchy příjmu potravy – bulimie, anorexie, ale i obezita
 • Doprovodné somatické stavytřes, bušení srdce, vysoký tlak, závratě, zažívací potíže, nadměrné pocení, rozmazané vidění, padání vlasů,
 • Podpora konvenční léčby - chcete aktivně podpořit klasickou medicínskou léčbu psychického onemocnění, potřebujete najít svou vitalitu a zdraví
 • Strach ze smrti nebo nemoci, spirituální krize , sebevraždy

 

 

 

Formy léčby

- terapeutický pobyt (pro osoby z celé ČR nebo SR, rychlý posun)

- několikahodinová návštěva (vhodné pro osoby ze vzdálených míst nebo pro rychlý posun)

- jednotlivé konzultace (dlouhodobější proces po 60-90minutách)

- online konzultaci (pakliže jste z daleka nebo máte malé děti. Telefonem, Skype, Viber, Messenger)

 

 

 

DOPORUČENÍ: U online terapie pokud je to možné, udělejte si čas alespoň na jednu osobní konzultaci, nebo kurz, kde se osobně poznáme, mohou být využity i jiné techniky, víc se o Vás dozvím a otevírá to větší pole naší spolupráce pro řešení toho, co potřebujete.

 

Pobytová forma programu je nejrychleji účinná, dokáže situaci rychle stabilizovat a řešit. Pobyt svou účinností umí nahradit hospitalizace v psychiatrických odděleních, je daleko účinější.

 

Forma léčebného intenzivního programu  pobytovou formou bude pro Vás přesně nastavena po domluvě a probíhá v přírodě na jihu Čech v Třeboni.

Více o pobytech přečtete zde 

 

 

 

 

 

 

I n t e l i g e n t n í   p r o g r a m

 

Čím je program mimořádný a odlišný?

- přizpůsobivost

- rychlost

- komplexnost

- stálost /trvalost

 

Program je vytvářen několika složkami. Těmi nejhlavnějšími je psychoterapie, pohyb, program uvolňující stres.

 

Nemusíte již nikdy dál hledat jiné nástroje pro léčbu ani prevenci

 

 • Program Vám pomůže porozumět vašim potížím, onemocnění, poznat souvislosti, odhalí příčinu vašich stavů. Opustíte tendence myšlení i chování, kterými se vlastně poškozujete a uvolníte chování vedoucí ke zdraví, vitalitě, osobní spokojenosti, radosti, otevřenosti, sebejistotě i úspěchu. Naučíte se spouštět v těle a mysli samouzdravující mechanismy.
 • Program se umí přizpůsobit naprosto každému – reaguje každý okamžik přesně na stav klienta. Vybíráno je z mnoha technik a jejich obměn i směrů, že dokáže být účinný u každého.
 • Pracuje se komplexně s obrovským množstvím využitelných technik, holisticky- je skloubena rovina fyzická , psychická i duchovní, individuálně – všechny prospěšné způsoby jsou vybírány přesně dle stavu klienta v daný okamžik, ale i jeho nastavení. Nikdo není přesvědčován a ani do ničeho nucen.
 • Program zkrátí výrazně čas Vaší léčby.
 • Získáte a osvojíte si jedinečné nástroje určitých technik pro návrat a udržování zdraví a pohody, ale získáváte je vlastně jako doživotní výbavu pro prevenci na celý život. Kdykoli je budete umět použít. Budou vám sloužit a pomáhat celý život.
 • Budete umět dál dobře čelit i jiným životním problémům a vybudujete si psychickou odolnost. Dokážete zvládat účinně stresové situace.
 • Rozvíjíte se současně osobnostně, nacházíte své sebevědomí a vlastní sílu, respektujete své potřeby, vytváříte sebepřijetí.
 • Můžeme pracovat v mnoha rovinách - mentálních, emocionálních, sociálních a duchovních, které ovlivňují vaše zdraví a pohodu.

 

 

 

 

Jak dlouho léčba trvá?

Záleží na zvolené formě a motivovanosti/připravenosti klienta. Formu i čas volíte vy. Záleží na vašich možnostech – časových i finančních.

Konzultace a terapie jednotlivé trvají 1,5 – 2 i déle hodin. Musí se opakovat a pouze intenzivní práce má své rychlé a stabilní výsledky. Tzn. Že 7 dvouhodinovek po týdnu přinese ovoce daleko rychleji a stabilněji, než rozvleklá práce návštěv po měsíci.

Pobyt může být zvolen u opravdu vytížených osob na 2-3 dny. A pak vše můžeme dotahovat na dálku.  Obvyklé mé doporučení je 5, 7, 14  dnů.

U někoho i okamžik je dostačující, abychom se už nikdy nepotkali a jeho život se obrátil o 180 stupňů.  U 99% osob se stav výrazněji začíná zlepšovat po 4-5 dnech. Další práce ho čeká doma, kde musí pokračovat v předepsaných aktivitách. Je možná a někdy důležitá dále podpora po mailu, telefonu, skype, někdy je vhodné pokračovat za čas konzultací nebo se setkat opět na 1-3 dny a vše ještě dotáhnout do konce. Nedá se čekat samozřejmě, že celý dosavadní život vyřešíme ve 4 dnech.

Vhodnou délku vám poradím a lépe nastavíme po telefonické  konzultaci vašeho stavu. Můžete samozřejmě zvolit i mail.

 

Prohlášení
KLIENT PROCHÁZÍ JEN TAKOVÝMI METODAMI TERAPIÍ, KTERÉ MU JSOU PŘÍJEMNÉ A PŘÍNOSNÉ – KTERÝM VĚŘÍ. NENÍ DO NIČEHO NUCEN A JE UČEN ROZPOZNAT CO OPRAVDU POTŘEBUJE V DANÝ OKAMŽIK. BERE SI ZA SEBE PLNOU ZODPOVĚDNOST, PŘEDEVŠÍM V SEBEVRAŽEDNÝCH POKUSECH. TAKÉ JE JEN JEHO ROZHODNUTÍ, ZDA CHCE BRÁT NEBO BERE LÉKY NEBO JE SNIŽUJE.


Napište nebo zavolejte a domluvte si pro sebe to nevhodnější

731 101 180

martamakaki@seznam.cz

 

Njk3OTVlY