Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


» Ceník

CENÍK PSYCHOTERAPIE, KOUČINKU 

60 minut / 1500 Kč

 Po jedné hodině se čas dopočítává po dvaceti minutách tj. 500 Kč/20 min

 Na první sezení, případně když chcete postavit konstelaci nebo rovnou přidat nácvik technik /u depresí, úzkostí, vyhoření aj./ zvolte rozhodně víc jak 60 minut. 

Firmy a jejich zaměstnanci: 60 minut / od 2 000 Kč 

Cena je u firem věcí individuální domluvy a závisí na konkrétních podmínkách

Online konzultace: Cena je shodná s cenou služby osobní. Platba na účet předem.

Párová konzultace: 60 minut / 1 800 Kč zvolte na první sezení rozhodně 90 minut

Pobytový program, balíčky pro celostní program, ucelený balíček pro psychosomatiku je dohodnutý vždy osobně a záleží na konkrétních podmínkách - místo, čas, náročnost aj.

Je vaše firma smluvním partnerem BENEFIT PLUS? Pak vše nebo část můžete mít zdarma placené firmou. 

 

ZjI0N