Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl 

Suchdol nad Lužnicí - Alšova 498 

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

cvičení skupiny i individuály dle domluvy

 

Psychoterapie,

koučink,konzultace,                                                                                                         nácviky na uvolnění stresu ONLINE 

Termín objednejte telefonicky nebo mailem.

Probíhá telefonicky,Skype, Viber,Google,Messenger

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 671 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 658 Kč
naše cena 671 Kč
naše cena 707 Kč

FIRMY / VZDĚLÁVÁNÍ
Vzdělávání

 

PRO FIRMY

Kouzelná harmonie se zaměřuje na všestrannou péči o zdraví člověka a to na opravdu profesionální úrovni! Je tedy v harmonii s úvahami každé firmy o tom, jak nejlépe prosperovat, udržet si vysokou výkonnost a tedy potažmo zajistit si úspěch firmy, díky odpočinutým, uvolněným a aktivně nabuzeným zaměstnancům.

Kouzelná harmonie vytvořila pro firmy jedinečný program, kde se zaměstnanci setkávají s tím nejlepším ve formě preventivního, relaxačního, regeneračního, ale též i léčebného jak pohybu tak odpočinku.

Program je vytvořen pro uzavřené skupiny, tzn. zaměstnance jedné firmy, oddělení, pobočky apod. Další variantou jsou programy pro skupiny otevřené, kde se setkávají zaměstnanci různých firem (podnikatelské i státní subjekty).

Programy jsou již předpřipravené, ale jsme vždy připraveni vytvořit naprosto originální specifický program dle potřeb zaměstnavatele.

 OSLOVTE NÁS  martamakaki@seznam.cz      731 101 180

NDY5M