Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


» KONTAKT

KONTAKT

Praha 1 -  Rytířská 6, zvonek IMT-Institut

 Rytířská 6 je dosažitelná z mnoha směrů. Především je blízko metra A/ B -Můstku od Václavského náměstí, také od metra B - Národní.  Můžete sem dojít pohodlně i pěšky od hlavního nádraží /směr Václavák a dál ke Staromáku/ nebo od Staroměstské  přes Staromák. 

V Třeboni probíhají především individuální pobyty a také skupinové. Probíhá zde také lesní terapie a psychoterapie v přírodě. 

Ale i jednotlivé sezení. Adresa Vám bude zdělena po rezervaci termínu.

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

                                                                                            

Termín objednejte telefonicky nebo mailem.

Probíhá telefonicky,Skype, Viber,Google Meet,Messenger

ZGMwZDI