Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


» ZDRAVOTNÍ KOUČINK

Zdravotní koučink

Byl vám právě diagnostikován špatný zdravotní stav, trpíte chronickým stavem a chcete sami něco udělat pro zdraví?

Nebo chcete jednoduše snížit stres a zlepšit kvalitu života?

Zdravotní holistický kouč vám pomůže při cestě ke zrealizování změn. Půjde s vámi cestou ke zdravému tělu a mysli.

Nebude nahrazovat lékaře, ale kvalifikovaně a bez tlaku vás naučí se sebou zacházet tak, že vše se bude pomalu zmírňovat a vy budete nacházet opravdové zdraví. 

K čemu zdravotní kouč?

 • Rozvíjíte dovednosti v různých technikách, které provázaně pracují s myslí a tělem. Pomůže vám osvojit si jedinečné nástroje speciálních technik a metod pro návrat a udržování zdraví a vyrovnanosti.

 • Získáte silnou podporu někoho, kdo sám úspěšně prošel velkými zdravotními problémy. Bude vás motivovat i vést na cestě k uvolnění chování vedoucí ke zdraví, vitalitě, osobní spokojenosti, radosti, otevřenosti, svobody, sebejistotě i úspěchu. Naučíte se spolu spouštět v těle a mysli samouzdravující mechanismy, které každý má a jen je nevyužívá

 • Pochopíte konečně dobře souvislost mezi stresem a fyzickými / emocionálními problémy. Porozumíte fyziologickému stresu a dokážeš s ním účinně pracovat jednoduchými a přesně pro vás nastavenými technikami. Naučíte se skvěle pracovat s vlastním stresem prostřednictvím nového chování a postojů

 • Budete umět dál dobře čelit i jiným životním problémům a vybududujete si opravdovou duševní odolnost

 • Kouč vám pomůže porozumět  potížím, onemocnění, poznat souvislosti, odkryje co nejvíce příčinu vašich stavů. Vede vás k opuštění tendencí myšlení i chování, prožívání emocí a pocitů, kterými se vlastně poškozujete

 • Také se naučíte rozvíjet pozitivní myšlenky a oceníte jejich důležitost při podpoře léčení mysli a těla

 • Úspěšně začleníte do osobního zdraví principy a postupy mysli a těla, včetně socializace

 • Získáte navíc doživotní výbavu pro prevenci, léčbu i regeneraci - prostě péči o sebe. Kdykoli vše budete umět použít a pomoci si.

   

Zdravotní koučink vrací ke zdraví, vitalitě, radosti, hojnosti i svobodě.

 

 

Zvol si novou budoucnost a realizuj ji! Máš tu moc!

Kdy zdravotní koučink?

 • Podpora konvenční léčby - chcete aktivně podpořit klasickou medicínskou léčbu vašeho onemocnění, potřebujete najít svou vitalitu a zdraví
 • Zvolení nekonvenční léčby - rozhodli jste se z jakéhokoli důvodu vstoupit do vaší léčby a léčit se a pečovat o sebe nekonvenčním způsobem

Je to mimořádně účinná a ověřená cesta, kterou si vrátíte své fyzické nebo psychické zdraví. Dochází k mimořádně rychlému ústupu potíží, velice znatelnému zlepšení až dokonce naprostému vyléčení. 

 

Tento způsob vedení koučinku spadající do Mind Body Medicine jsou naprosto specifické, vlastně jediné toho druhu v ČR. Stojí na vědeckých podkladech ověřených dlouholetou praxí. Zahrnující léčbu, prevenci, regeneraci i vzdělávaní. Jejich cílem je trvale posílit vlastní činnost člověka, která ho bude motivovat, vést do pohybu změny a tím se posílí jeho rozvoj, péči o sebe a celkové zdraví a vitalita.

Způsob této propracované péče o zdraví vytvořila holistická psychoterapeutka a koučka Marta Makaki. Její potkání s těžkým onemocněním a vyléčením bez lékařů umožnilo vědomě postupně během 25 let vytvořit skvěle fungující koncept pro udržení nebo návrat zdraví jak psychického, tak fyzického. Umožňuje ale víc, a to prožít život vědoměji, plněji, šťastněji,svobodněji, klidněji s realizací sebe.

 

 • "Při řešení fyzických nemocí a potíží, vycházím z vlastního poznatku před asi 25.lety, když jsem si sama dokázala zastavit a zcela vyléčit těžké onemocnění a vycházím také ze 40.letého výzkumu profesora Dr. Herberta Bensona, který mi vlastně jen vše vědecky objasnil a potvrdil. Tvrdím, že má léčba se neděla žádnými alternativními nebo snad šarlatánskými přístupy, ale zcela jasnými, logickými, konkrétními a vědecky dokazatelnými postupy, kde ale také figurovala spiritualita a není ji tedy u léčby především těžkých onemocnění vyloučit."

 

 

Vlastní koučink bude nebo může být veden několika potřebnými oblastmi: zvládání stresu- dechem, pohybem, svalovou relaxací a dalšími vybranými relaxacemi a meditacemi, bioenergetikou, psychoterapií a koučinkem, duševní trénink a práce s myslí,  metodou mozkových okruhů, výživy, vlastní spirituality, pomocných pečujících terapií.

Koučink může zvolit jak jednotlivec, tak i pár. Základní koučink zaměřený na stres je vhodný i pro skupinu např. i jako firemní péče.

 

Jaký bude váš zisk?

 

 • Získáváte nástroje pro návrat a udržování zdraví a prevenci na celý život.

 • Rozvíjíte se osobnostně, nacházíte své sebevědomí a vlastní sílu- zodpovědnost za sebe.

 • Vyřešíte celou řadu mentálních, emocionálních, sociálních a duchovních vlivů, které ovlivňují Vaše zdraví a pohodu.

 • Budete umět dál dobře čelit životním problémům a vybudujete si pravou psychickou odolnost. 

 • Dokážete zvládat mimořádně účinně stresové situace.

 • Zlepší se vaše veškeré vztahy a především se naučíte respektovat své potřeby, mít správné hranice, přijímat se, nepodcenovat a celkově mít se rád/a.

 

 

 

Způsob:

 • Konzultace jednotlivé
 • Opakující se několikahodinová setkání
 • Pobytová verze
 • Pro pár nebo skupinu

Vyberte si z následujícího zaměření:

 

A. Řízení stresu a odolnosti 

JE TO ZÁKLADNÍ PROGRAM

dále se zaměřením na jednotlivé potíže:

Úzkost

Mírná až středně závažná deprese

Psychické potíže

Syndrom vyhoření

Příznaky související s astmatem nebo alergií

Autoimunitní poruchy

Únava

Gastrointestinální poruchy

Bolení hlavy, migrény

Nespavost

Bolesti

Kožní problémy

Poruchy spánku

Jakákoli porucha zhoršená stresem např. vysoký tlak

Prevence

B.   Pro ženy

Psychika a vztahy

Endiometróza

Menopauza příznaky

Premenstruační syndrom

Gynekologická a urologická onemocnění

Neplodnost

 

 

C. Pomoc při rakovině

Rakovina

 

D. Deprese

Deprese

Psychické ataky

Neurozy

Další psychické diagnozy

 

E. Pohybový aparát

Bolesti zad a kloubů

Osteoporóza

Artróza

F. Obezita , bulimie, anorexie

G. Kardiovaskulární systém

Vysoký tlak

Aritmie

Angina pectoris

 

Využijte základního výcviku "Umění dokonalého uvolnění"

zaměřeného na stres

 

 

Pro více informací nebo přihlášení:

731 101 180

martamakaki@seznam.cz

 

Jak a kde :

Praha 1 - Široká ul.– v centru Šestý smysl

Praha 8 - Křižíkova

  

Pro informace zavolejte nebo napište, najdeme nejvhodnější cestu.

MjM4NjJm