Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


» SELF PÉČE
  • "Při řešení fyzických nemocí a potíží, vycházím z vlastního poznatku před 20.lety, když jsem si sama dokázala zastavit a zcela vyléčit těžké onemocnění a vycházím také ze 40.letého výzkumu profesora Mudr. Herberta Bensona, který mi vlastně jen vše vědecky objasnil a potvrdil. Tvrdím, že má léčba se neděla žádnými alternativními nebo snad šarlatánskými přístupy, ale zcela jasnými, logickými, konkrétními a vědecky dokazatelnými postupy, které jsem shrnula do Self péče."

 

 Co je SELF PÉČE Marty Makaki ©?  Je to doplněk ke konvenčním lékařským cestám(např. chirurgie, psychiatrie, gynekologie, léčiva a podobně). Vznikl z integrace těla a mysli, tedy z využití psychologie, fyziologie, pohybu, výživy a také víry k posílení přirozené léčivé schopnosti těla a mysli.

SELF péče obsahuje CARE DOVEDNOSTI- což jsou nástroje (různé techniky) Self péče a pomáhají vyrovnat se především se stresem i obnovit spokojenost a klid v každodenním životě

Sel péče © učí jedince jak převzít kontrolu nad jejich životy, používat vlastní léčivou sílu, jak snížit stres a jiné negativní chování a myšlení, a tím zachovat nebo obnovit zdraví.  Jde o nalezení vlastní cesty a způsobů, vyvolávajících fyziologický stav hlubokého klidu známý jako relaxační reakci. Například hluboké dýchání, jóga, tchikungová cvičení, antistresová cvičení, meditace, relaxační techniky, rituály aj. jsou způsoby, které vyvolávají tento stav klidu a naprostého uvolnění, při němž tělo nejen ukončuje stresovou reakci a eliminuje její dopady, ale spouští další samoléčebné účinky. Výzkum dokonce dokázal i změnu genů.

Pravidelný trénink technik self- péče je i dle dlouholetého výzkumu Dr. Herberta Bensona účinná léčba širokého spektra poruch souvisejících se stresem. Více ZDE.  

MDA2N