Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


INTUITIVNÍ TANEC /akce

EXTATICKÝ INTUITIVNÍ TANEC

 

Nedokončené lekce jsou zatím odvolané kvůli celorepublikové situaci

Tanec, který osloví tvou duši, pochopí tvé tělo, uvolní mysl, otevře srdce a zaplaví tě obrovskou energií života.

 

 
Blok 4. setkání na sebe navazující s extatickým intuitivním tancem. Témata:
Uzemnění
Vztahy
Ticho/naslouchání
Anima a Animus

 

Intuitivní extatický tanec je opravdu pro každého a především pro ty, kteří hledají účinné zklidnění, řeší své fyzické nebo psychické potíže, těm co chybí energie, jsou v procesu poznávání sebe sama, potřebují se uzemnit, najít sebevědomí, hledají možnost jak rozšířit stav vědomí, pracují se svou spiritualitou, pracují na svých vztazích, hledají hlubší pravdu na své otázky o sobě, vztazích a životě.

- Tanec jako meditace a ztišení mysli

- Tanec pro vnitřní harmonii

- Tanec pro překonání hranic mysli a  transcendentní vědomí

- Tanec pro poznání sebe sama a inspiraci i moudrosti z hloubi sebe

- Tanec pro uvolnění, spojení a léčení těla i duše

- Tanec pro uvolnění, spojení a léčení těla i duše

- Tanec pro rozpuštění omezujícího chování, myšlení, pocitů...

  

Tanec je pohyb s obrovským dopadem. Je nám dán od pradávna jako nástroj pro sebevyjádření, zklidnění tedy eliminaci stresu, rozpuštění myšlenek, bolestí, emocí a nepříjemných pocitů, vyjádření příběhu našeho života a jeho etap, překonání hranic mysli a spojení se s moudrostí vnitřního hlubokého já. Tanec je to, co nakopne naší energii a my zažíváme opojnou extázi z našeho vlastního bytí.

 

Seznámíme se s tancem, který:

  • otevře svobodu vašeho projevu

  • zvýší příliv energie a vitality- uvolní energii v těle, která stagnuje

  • překoná hranice vaší mysli

  • je terapií bez slov a nechá pochopit co nás omezuje

  • Vnáší jiný pohled na veškeré potíže

  • Přináší pocit vnitřní síly i uvolnění

  • Rozpouští emoce- hněv, vztek, obavy, úzkost a iracionální myšlenky

  • Uvolňuje sebezničující myšlenky

 

 

Budete v bezpečném prostředí bez hodnocení, podporujícím zázemím a silným duchem prostor, s pomocí holistického psychoterapeuta s mnohaletou praxí intuitivního tance

  

Jak vše bude probíhat?

Tanec nebude to jediné, co vás čeká. Na začátku vždy přijdou podpůrné části- práce s dechem, tělem, meditace, práce s čakrami, psychosomatická cvičení na tělesnou část apod.

Po tanci bude část osobního zklidnění, relaxace, doplňující práce s daným témattem, sherinng povídání ve skupině.

 

Lektorova slova k metodě?

Marta Makaki: Intuitivním tancem jsem osobně procházela jako doplňující terapií při léčbě endiometrozy a v rámci vědomého osobnostního procesu před 22. lety. Šlo celkem o systematické 3 roky a pak několik čtrnáctidenních seminářů. Od té doby ho využívám nejen pro sebe, ale především při práci s klienty. Intuitivní tanec sehrál v mém životě obrovskou roli. Vtahoval mě do prostoru mého těla, mého hlubokého já, probíhal mimo čas, prostor, nechal zažít existenci toho, co je pouze teď, rozšířil stavy vědomí a nechal také zažít mohutnou kundaliny energii . Díky němu jsem prožila mnoho mimořádných transpersonálních stavů, setkávání se s archetypy mé duše, ale objevily se i zasuté vzpomínky z podvědomí. Byl to jeden z nejjednodušších způsobů jak se ocitnout v hlubším stavu rozšířeného vědomí. Přes něj jsem dostala mnoho odpovědí o mé minulosti jdoucí i za čas tohoto života, ale i navyklých postojích a způsobech mého chování, které mi nepřinášely nic dobrého. Získala jsem mnoho hlubokých pravd a informací kdo jsem, jak a kam mám jít. Tanec poskytl ale také absolutní ztišení jako při nejhlubší meditaci. Tanec přirozeněji bez zátěže - oproti holotropnímu dýchání nebo regresím, odkrýval vše co bylo zasunutého v mém nevědomí a já pomalu dokázala poznávat do hloubky sebe sama, aniž bych se tohoto procesu obávala.

Termíny:

21. února 2020

6. března 2020

20. března 2020

3. dubna 2020

místo: Třeboň zámek- domov mládeže

Čas lekce: od 18 h cca 2.5 - 3h

Platí se celý blok: 1400,- Kč

V případě nemožnosti přijít na všechny bloky je umožněno zakoupit na požadovaný počet, kdy jeden blok je počítán 400 Kč /čtěte také v odpovědích/

 

 

Přihláška na: 731 101 180

mail: martamakaki@seznam.cz

 

platba na účet 10 22 34 84 08 / 6100

 

Co s sebou: pohodlné oblečení /vrstvené/, tančíme na boso nebo v silných ponožkách, karimatku, deku, meditační polštář nebo kostku na jogu, šátek na zavázání očí- pokud chcete, pití

ODPOVĚDI NA ČASTÉ OTÁZKY:

Proč blok o více setkání?

Má to smysl, především osoby s větší vnitřní kontrolou potřebují více hodin. Intuitivní tanec je vlastně druh terapie a větší výsledky přináší při vědomě vedeném navazujícím procesu. Je to jako když srovnáte jednu rašelinovou koupel a nebo 10 navazujících koupelí.

Když nemohu přijít na celý blok a všechny termíny?

I tak doporučím vyzkoušet alespoň v ty termíny, kdy můžete. Vytvoříte přinejmenším vnitřní uvolnění a skvělé proudění energie, pustíte nepříjemné emoce. A vyzkoušíte skvělý nástroj pro péči o své tělo, mysl i duši.

Co když tanec něco uvolní a já si s tím nebudu umět doma poradit?

Zcela jistě tanec něco uvolní, především vaši ostýchavost, radost ze života. Ale dá se očekávat, že se otevře toho víc. Celá lekce je vytvářena i s doplňujícími cvičeními a technikami tak, aby jste se vraceli domů s radostí v duši. Extatický tanec opravdu uvolňuje obsahy nevědomí. A přestože je uvolní většinou velice hladce, vlastně bez silného prožívání emocí, můžeme vše potřebovat dál nějak zpracovat. Po tanci bude určitý čas se tomu ve skupině věnovat, vše další můžeme vyřešit v osobním setkání, skype nebo telefonu.

Mám diagnózu psychického nebo fyzického onemocnění, je to pro mne?

Tanec opravdu pomáhá v léčbě. Přestože se pro některé mimořádně hodí např. onkologické problémy, deprese, bolesti zad, vysoký a nízký tlak, nervozita a stres, nejistota aj., pak pro několik málo jiných se toto prostředí hodit nebude. Proto v případě nejistoty se mnou zkonzultujte, u některých vás požádám i o souhlas lékaře např. pooperační stavy. Tanec a psychoterapie nebo osobnostní koučink se k sobě hodí a jedno podporuje druhé. Tedy pokud procházíte svou terapií, je to pro vás velice vhodné a doplňuje proces změny.

Neumím se pohybovat uvolněně, stydím se?

Tak v tomto případě neváhejte, to je to nejlepší pro vás! Nepůjde o žádné kroky, naučíte se tělo pustit do svobodného projevu. Stydět se vás bude víc. Tančit budeme již v pološeru, všichni jsou na tom stejně a přišli pro stejné. Brzy pochopíte, že stud zde můžete opravdu odhodit. Zjistíte něco, čemu se říká podpora, protože ti, co na tom budou lépe, vás budou přirozeně táhnout. Vhodné je vzít si třeba šátek k zavázání očí.

Storno: 300 Kč administrativní poplatek je nevratný; 14 dnů před akcí je platba nevratná /v mimořádných  případech je možná přesunout na jiný termín, akci nebo službu po domluvě/

 


MGU3Y