Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 Před mnoha lety jsem napsala eknihu. Možná ledacos napoví ;-) OTEVŘETE HNED TADY

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 


» Pravidla, platby, storna

PRAVIDLA PROGRAMŮ U POBYTŮ A JEDNOTLIVÉ TERAPIE A KOUČINK

PLATBY A STORNO

Jednotlivé terapie - Především první návštěva se platí předem na účet, pokud nebyla dohodnuta v brzkém termínu. 

STORNO: Vaše rezervace je závazná. Pokud konzultaci zrušíte telefonicky dříve jak 30 h předem, vrací se Vám peníze nebo jsou převedeny na jiný dohodnutý termín. Méně jak 30 h před stanoveným časem, platba propadá bez nároku na náhradu. 

Pokud si domluvíme termín na program s pobytem, nebo vícehodinovou návštěvu, je Vám tento termín rezervovaný 72 h  po odeslání faktury /pokud se nedomluvíme jinak/. Poté je termín uvolněn jiným zájemcům, pakliže se platba nepřipsala. Platba proběhne v celé částce a je nevratná. Je to z důvodu práce jen s jedním klientem. V případě nečekaných velkých potíží ze strany klienta  /např. úraz, úmrtí v rodině, jiné nečekané potíže/ bude domluven náhradní vyhovující termín v plném rozsahu hodin jak bylo proplaceno. Náhradní termín proběhne co nejdříve, s možností až do jednoho roku. Může se ovšem změnit místo. 

Platbou vyjadřujete, že přicházíte jako motivovaný klient. Klient, který si vše dobře rozmyslel a bere si za svá rozhodnutí zodpovědnost. V případě nečekaných velikých potíží se vždy nachází dobré řešení pro obě strany.

S klientem lze terapie ukončit okamžitě při jeho nevhodném a především agresivním chování a to bez vrácení peněz.

SEBEVRAŽDY A MŮJ KODEX PSYCHOTERAPEUTA

Nepřebírám zodpovědnost za ukončení Vašeho života.

Pokud bych se ocitla v situaci při pokusu sebevraždy, budu chránit život klienta přivoláním záchranné služby a policie. Prosím, dobře zvažte, co mi v tomto ohledu napíšete například do sms zpráv. 

YTRmMzZ