Vše můžete platit / čerpat  přes Benefit

 První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

Praha 8 - Křižíkova 489/66

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

 

telefon 731 101 180 mail:  martamakaki@seznam.cz

cvičení skupiny i individuály dle domluvy

 

Psychoterapie,

koučink,konzultace,                                                                                                         nácviky na uvolnění stresu ONLINE 

Termín objednejte telefonicky nebo mailem.

Probíhá telefonicky,Skype, Viber,Google,Messenger

"Umění dokonalého uvolnění"

Práce se stresem pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

 

 

 

 

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 671 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 658 Kč
naše cena 671 Kč

» Pravidla, platby, storna

PRAVIDLA PROGRAMŮ U POBYTŮ A AMBULANTNÍ TERAPIE

PLATBY A STORNO

Pokud si domluvíme termín na program s pobytem, nebo několikahodinovou návštěvu, je Vám tento termín rezervovaný 3 pracovní dny po odeslání faktury /pokud se nedomluvíme jinak/. Poté je termín uvolněn jiným zájemcům pakliže se platba nepřipsala. Platba proběhne v celé částce a je nevratná. V případě nečekaných velkých potíží ze strany klienta  /např. úraz, úmrtí v rodině, jiné nečekané potíže/ bude domluven náhradní vyhovující termín v plném rozsahu hodin jak bylo proplaceno. Náhradní termín proběhne co nejdříve, s možností až do jednoho roku.

U terapie v Praze budete vyzváni k proplacení 50 % zálohy do 3 dnů. Platba se vrátí celá při odhlášení nejméně týden předem. Více jak 72h před termínem bude vráceno 50 %, poté je částka nevratná. Pokud dojde k náhradnímu termínu do týdne a došlo k včasnému odhlášení bude vše přesunuto na nový termín (pozor- nemusí být volno).

Terapie předplacená tzn. zvýhodněný balíček na několika hodin terapií se při nevybrání a předčasném ukončení, nevrací.

Platbou vyjadřujete, že přicházíte jako motivovaný klient, klient, který si vše dobře rozmyslel a bere si za svá rozhodnutí zodpovědnost. V případě nečekaných velikých potíží se vždy nachází dobré řešení pro obě strany.

S klientem lze terapie ukončit okamžitě při jeho nevhodném a především agresivním chování a to bez vrácení peněz.

SEBEVRAŽDY A MŮJ KODEX PSYCHOTERAPEUTA

Nepřebírám zodpovědnost za ukončení Vašeho života.

Pokud bych se ocitla v situaci při pokusu sebevraždy, budu chránit život klienta přivoláním záchranné služby.

MDYzNT