„ Nech umřít starý život, pokud nebyl plný radosti, štěstí, smíchu, energie a zdraví.“ Makaki

 

 

První krok k úspěšné léčbě

Stáhněte si HNED knihu Marty Makaki ZDARMA

 

Co Vám nabídneme?

 

Jakéko-li programy u nás, byť i pouhý wellnes odpočinek, jsou dokonale propracované a jsou určené lidem, které neoslovuje povrchnost, ale chtějí svůj čas i  peníze vydat za opravdovou kvalitu a to, co jim pomůže, co potřebují nebo udělá radost.

 

Do vaší návštěvy či pobytu, ale také vzdělávacího pořadu přineseme zásadní změnu- jak myslet, jak se hýbat, jak léčit, regenerovat, jak odpočívat, jíst, komunikovat, jak milovat…. – a budete se víc usmívat, víc chápat, málo kritizovat, budete sebevědomější, jistější i krásnější, s většími možnostmi i schopnostmi, s větším optimismem, zdravím a energií.

 

Naší specialitou jsou individuální i skupinové (rodinné, firemní) léčebné, vzdělávací nebo preventivní pobyty, tvořené naprosto přesně- dle vašeho stavu.

 

 

Marta Makaki

holistický psychoterapeut,

zdravotní kouč,

spirituální průvodce

 

Praha 1 - Široká 65/14. V centru Šestý smysl

Stará myslivna- Hrdlořezy 36/Suchdol n.Luž.

telefon 731 101 180

 

"Umění dokonalého uvolnění"

Výukový seminář pro návrat ke zdraví, vitalitě a rodosti. Program když chcete zlepšit kvalitu svého života.

 více zde

 

"NÁVRAT K SOBĚ"

hluboké dvoudenní setkání v únorové probouzející se přírodě

skupinový spirituální osobnostní koučink

8.-9. 2. 2020

více zde

 Proběhlo připravuje se nový termín

 

TERAPEUTICKÁ JÓGA a PSYCHOSOMATIKA

( dolní končetiny, dech a hrudník)

- kurz Stará myslivna nebo Praha

PROBĚHLO připravuje se nový termín

více zde

 

 

AUTOPATIE - fungující metoda Dochází k mimořádně rychlému ústupu fyzických a psychických potíží a naprostému návratu ke zdraví.

Konzultace je možná i telefonicky.

Videa s vyléčenými klienty.  ZDE

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 660 Kč

ZVÝHODNĚNO

naše cena 660 Kč
naše cena 699 Kč

» FYZICKÉ ZDRAVÍ

Chcete aktivně podpořit svou léčbu všech fyzických nemocí, dokonce i tzv.nevyléčitelných a těžkých a najít cestu opět k vlastnímu zdraví a vitalitě? Možná se nechcete smířit s bolestmi, potížemi, omezením, množstvím léků, hrozící operací,....Nebudu Vás léčit, ale naučím Vás, jak to uděláte sami.

Provázet Vás mohu na jihu Čech v přírodních lázničkách na Staré myslivně, Táboře nebo také v Praze -  sama nebo s dalšími specialisty.

Pracuji jen s klientem, který má opravdový zájem pro sebe něco udělat. Často volím i nekonvenční přístupy. Vše po dohodě nastavíme do pobytu nebo jednotlivých návštěv a programů.

U léčby fyzických zdravotních potíží je nejvhodnější nastavit vše do ozdravného pobytu, tak se ukázaly ty nejlepší účinky. Je potřeba pracovat jak s myslí , tak  přidat alternativní techniky.

Často fyzické stavy jsou jen doprovázející potíže psychické potíže.

"Při řešení fyzických nemocí a potíží, vycházím z vlastního poznatku před 20.lety, když jsem si sama dokázala zastavit a zcela vyléčit těžké nádorovité onemocnění a vycházím také ze 40.letého výzkumu profesora Mudr. Herberta Bensona, který mi vlastně jen vše vědecky objasnil a potvrdil. Tvrdím, že má léčba se neděla žádnými u nás stále označovanými alternativními nebo snad šarlatánskými přístupy, ale zcela jasnými, logickými, konkrétními a vědecky dokazatelnými postupy, které jsem shrnula do Self péče."

Programy  mohou obsahovat:

 • koučink, konzultaci, psychoterapii
 • pohybové aktivity
 • pozitivní přístup
 • dechová terapie
 • relaxační a meditační terapie
 • masážní terapie (stres, pohyb)
 • mentální terapie
 • výživa
 • rituální terapie
 • metoda mozkových okružních polí
 • Alexandrovu metodu
 • Helingerovy konstelace
 • lesní terapii
 • pracovní terapii

 

Jednotlivá zaměření:

 • Psychosomatické stavy
 • Somatické stavy – gynekologie (cysty, myomy, endometrióza, záněty, neplodnost), pohybový aparát (bolesti, výhřezy, osteoporóza, artritida aj.), migrény a jiné chronické bolesti, kardiovaskulární potíže (hypertenze aj.), zažívací potíže (zácpa, funkční obtíže orgánů, záněty apod.), diabetes, astma, rakovina ve všech stádiích, špatný imunitní, hormonální, metabolický systém, exemy, aj.

 

Prosím, napište, čím jste již prošli, s čím máte problém, co chcete vyřešit, nebo jaké máte přání a dostanete odpověď, jak bychom vše mohli nastavit. Váš dotaz je nezávazný- NEBOJTE SE PTÁT.

 

Pokud chcete něco z nabídky KH darovat a nevíte si rady, i zde zavolejte nebo napište. Pomohu Vám vše nastavit. Můžete také zvolit dárkový poukaz s cenou, jakou si zvolíte sami.


Telefon

731 101 180

haslarovam@seznam.cz

MjI2YmYyO